35 GEREFORMEERDE KERK. Kerkeraad De kerkeraad is samengesteld uit Ds. J. Brussaard, praeses. Ouderlingen zijn: M. Gaasenbeek, le sriba; Jan Bierdrager 2e scriba; J. Groeneveld, J. H. Hesseling, J. Tanis, A. C. L. Vermeer. Diakenen zijn: A. van der Ham, P. E. van Riessen en C. Kalf. Adres voor de Diaconie is: P. E. van Riessen, Bloemendaalscheweg 67, Bloemendaal, ftjWjb 22192. Spreekuur Vrijdagavond van 7—8 uur aan de pastorie, Vijverweg 16, Bloemendaal. Adres van den Kerkeraad: M. Gaasenbeek, 1ste scriba, Hartenlust- laan 11, Bloemendaal. Aanvragen voor huwelijksinzegeningen, moeten geschieden min stens 14 dagen vóór den daarvoor bepaalden datum. Verzoeken voor doopsbedieningen, opgaven van verhuizingen, indienen en op vragen van attestatiën, enz., kunnen de leden, die te Bloemendaal wonen, aanvragen of opgeven bij den 2den scriba. Commissie van beheer: M. Gaasenbeek, Voorzitter. H. H. Felderhof, Secretaris. E. Strietman, Penningmeester. J. Tanis. C. Kalf. A. van der Ham. P. E. van Riessen. Zendingscommissie Ds. J. C. Brussaard, Voorzitter. Mevr. J. M. de Jongv. d. Boom, Penningmeesteresse. Mevr. J. van RiessenDuys. Mevr. P. H. KuiperPierik. Mevr. M. Oranjevan der Vries. Mevr. Zonneveldt. Voor de regeling der zitplaatsen in het kerkgebouw zijn aange wezen J. Groeneveld en P. E. van Riessen. Kerkeraadsvergaderingen worden gehouden den lsten en 3den Woensdag van de maand, des avonds 8 uur, in het nieuwe vergader lokaal. Eiken Zondagmorgen om 10 uur en 's middags om 5 uur wordt godsdienstoefening gehouden in het Kerkgebouw aan den Vijverweg. Gedurende den winter is er des Donderdagsavonds een Bijbelkring voor leden en belangstellenden, waarbij Ds. Brussaard de leiding heeft. De catechisaties worden in de consistorie gehouden des Dinsdags van 6.307.30 uur voor jongens en meisjes van 1215 jaar, van 89 uur voor meisjes van 15 jaar en daarboven en van 910 uur voor jongens van denzelfden leeftijd. Voorts wordt door een Zendingscommissie gedurende de winter maanden, een of meer Zendingsstudiekringen georganiseerd, die eveneens in de consistorie samenkomen.

Adresboeken Bloemendaal | 1928 | | pagina 47