N.V. Brandstoffenhandel v.h. N. van Breemen Co. 262 GEREFORMEERDE KERK. De Kerkeraad is samengesteld als volgt: Ds. J. C. Brussaard, Praeses. J. H. Hesseling, Ouderling, Scriba. J. Groeneveld, Sub. scriba. J. Bierdrager, A. C. L. Vermeer, P. Rot Czn., P. Timmers, A. van der Ham, Diaken. C. Kalf, K. van der Belt, Het adres van den Kerkeraad is: J. H. Hesseling, Zuider Stations weg 7. Aanvragen voor den H. Doop, voor attestaties, voor Huwe lijksbevestiging (laatstgenoemde minstens veertien dagen voor den daarvoor bestemden datum) enz. gelieve men tot bovenstaand adres te richten. Het adres van de Diakonie isA. van der Ham, Bloemendaalsche- straatweg 65. Kerkeraadsvergaderingen worden gehouden Donderdags om de veertien dagen, 's avonds 8 uur in de Consistorie. Spreekuur van Ds. J. C. Brussaard: Vrijdagavond van 78 uur in de pastorie. Eiken Zondagmorgen om 10 uur en 's middags om 5 uur wordt er Godsdienstoefening gehouden in het Kerkgebouw aan den Vijverweg. Met de regeling der zitplaatsen in het Kerkgebouw zijn belast J. Groeneveld en K. van der Belt. Gedurende de wintermaanden is er Donderdags om de veertien dagen in de Consistorie onder leiding van Ds. J. C. Brussaard een Bijbelkring. Ieder belangstellende is daar hartelijk welkom. De catechisaties worden des Dinsdagsavonds in de Consistorie ge houden en wel van 6.30 tot 7.30 voor jongens en meisjes van 12 tot 15 jaar, van 89 uur voor meisjes boven de 15 jaar en van 910 uur voor jongens boven de 15 jaar. Commissie van Beheer: P. Timmers, Voorzitter. H. H. Felderhof, Secretaris. E. Strietman, Penningmeester. J. Bierdrager. A. van der Ham. C. Kalf. K. van der Belt.

Adresboeken Bloemendaal | 1929 | | pagina 300