N.V. Brandstoffenhandel v.h. N. van Breemen Co. 268 Mevr. A. G. BoerVan Kempen. Mevr. C. L. van DijkVan Vierssen Trip. Mevr. C. van LennepGunning, Mej. T. Tonkens. Mr. J. Bierens de Haan. J. Groenewegen. J. Mey. J. Puister. H. G. van Riessen. D. L. J. Spaling. Mr. F. J. D. Theijse. De Vereeniging bedoelt bevordering van het geestelijk en maat schappelijk welzijn der Bloemendaalsche Jeugd. lederen Zondagmorgen wordt een Jeugddienst gehouden in het Gebouw ,,Maranatha" voor Jongens en Meisjes van 1216 jaar. De Bloemendaalsche Jongensclub houdt met haar leden, jongens van 1216 jaar, geregeld samenkomsten in het Fröbellokaal van de Chr. M.U.L.O.-school, in de Fröbelschool, Boschlaan en in het ge bouwtje Busken Huetlaan. Hoofdleider: W. F. G. Dankbaar. Leiders: F. C. H. Golderwijk, C. Hesseling, C. Hogenbirk, W. Hogenbirk, P. Meij, G. J. Puister, H. van Riessen, H. Vis. De Bloemendaalsche Jongemannen Vereeniging, vergadert Dinsdags avonds van 810 uur. Voorzitter D. L. J. Spaling. De Bloemendaalsche Meisjesclub houdt hare bijeenkomsten op Woensdag-, Donderdag- en Zaterdagavond in „Maranatha" en in het Fröbellokaal der Chr. M.U.L.O.-school. Leidsters de dames J. E. Boer, T. Tonkens, A. Beekman en J. Gerrits. De Overveensche Jongensclub vergadert iederen Woensdagavond in de consistoriekamer van de Ned. Hervormde Kerk te Overveen. Leiders: Joh. de Graaf, P. Vis en Chr. van Beem. De Overveensche Meisjesclub vergadert iederen Maandagavond in de consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te Overveen. Leidster Mej. E. van Beem. De Bloemendaalsche Jeugdtuinen aan den Vjjverweg te Bloemendaal zijn geopend van Mei tot September, iederen Woensdag- en Zater dagmiddag van 2.304.30 uur. Leiders: G. Bleeker, J. Puister en S. M. Renaud. Sloydcursus onder leiding van S. M. Renaud. Cursus Volksdansen. Leider: J. van der Wateren.

Adresboeken Bloemendaal | 1929 | | pagina 306