N.Y. Brandstoffenhande) v.h. N. van Breemen Co. 270 Drs. W. Haanstra, Leeraar in de Ned. Taal en Letterkunde. H. H. Holthuis, Leeraar in de Wiskunde en Handelswetenschappen. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. A. Jackson, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Mevr. M. van den KlashorstVerbeek, Leerares in Lich. Oefening. G. van der Laan, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Gymnastiek en Spel. Drs. E. van Meir, Leeraar in Engelsch en Geschiedenis. Mej. Dra. N. Meijer, Leerares in de Duitsche Taal en Letterkunde. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke talen. Drs. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klassieke talen. A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. L. D. J. Reeser, Leeraar in Aardrijkskunde en Geschiedenis. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handels- en Staatsweten schappen. Dr. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Plant- en Dierkunde. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in Scheikunde. Dr. L. A. Tromp, Leeraar in de Wiskunde. H. Tuin, Leeraar in Handenarbeid. S. Ph. de Vries, Leeraar in het Hebreeuwsch. L. Neuteboom, Leider van den Handenarbeid. Mej. A. IJzerdraat, Leerares in Handenarbeid. Mej. Mr. E. Hijmans, Administratrice en Secretaresse. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II), een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI), een H. B. School 5-jarige cursus (klasse 3, 4, 5) en een Literair-Economische afdeeling (klasse 3, 4, 5). Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag lOVa12 uur aan l^et Schoolgebouw en Maandagavond 89 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw. ,,'T KOPJE". Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5-jarigen cursus en Litterair-economische H B. S. Internaten op 't Kopje en 't Lage Kopje. Dagschool: Koepellaan 8, Bloemendaal. Schoolgeld tot 400.—. (Gemeenteregeling voor Bloemendaal, Heemstede en Beverwijk. Directrices: Mej. H. J. M. A Barger, leerares in de Aardrijkskunde. Mv'. H. Barger, Leerares Engelsche Taal en Letterkunde.

Adresboeken Bloemendaal | 1929 | | pagina 308