BAKENESSERGRACHT 78 TELEFOON 10070 Leeraren en leeraressen Mevr. BoldinghGoemans, Leerares in de Fransche Taal en Letter kunde. Mej. Dra. A. Duinker, in de Fransche Taal en Letterkunde. Mej. G. Kooyker, in de Duitsche Taal en Letterkunde. Mej. C. D. ten Bruggencate, in de Engelsche Taal en Letterkunde. Mej. Dr. J. M. A. ten Broeke, in de Scheikunde en Natuurlijke Historie. Mej. Dra. G. Janssen, in de Wiskunde en Natuurkunde. Mevr. N. van GelderSchrijver, in de Kunstgeschiedenis. Mej. G. Bitter, in de Handwerken. Mej. E. Gohl, in Slöjd. Mevr. Drees, in Knippen en Naaien. Mej. M. A. E. Romp, in Teekenen. De heer C. A. Beute, in het Schoonschrijven. De heer S. H. Brongersma, Arts, in de Gezondheidsleer. Mej. D. Blooker, in het Zingen. Mej. W. J. Barkhuis, Openluchtspel en Gymnastiek. Dr. G. Lubbers, Staathuishoudkunde en Handelswetenschappen. Mej. Th. C. Th. Brummer, Geschiedenis. Mej. C. Hofstede Crull, Nederlandsche Taal en Letterkunde. Ds. J. C. van Dijk, Philosophische Propaedeuse. De heer J. C. Appeldoorn, in de Aardrijkskunde. BLOEMENDAALSCHE SCHOOLVEREENIGING. Park „Duin en Daal", Bloemendaal, 22128. Bestuur: Jhr. A. Bas Backer, eere-Voorzitter, Burgemeester van Bloemendaal. C. W. de Visser, Voorzitter. Mevr. Bierens de HaanFransen v. d. Putte, Secretaresse. Mevr. WijsmanLaan. Mr. H. Th. ter Haar Romeny, Penningmeester. E. Dunlop. Hoofd der school: S. A. Wilson, Sterreboschlaan 23, Bloemendaal. 22068. De Vereeniging stelt zich ten doel het verstrekken van Fröbel- en Lager Onderwijs voor jongens en meisjes. De school bestaat uit twee af deelingen: A. Fröbel-onderwijs. B. Lager Onderwijs, 7 klassen. Voorbereiding voor H.B.S., Gymnasium en Lyceum. Schoolgeld. Het schoolgeld bedraagt per jaar voor de Fröbelklasse 50.— per leerling.

Adresboeken Bloemendaal | 1929 | | pagina 309