J. VAN TWISK N.V. Brandstoffen.handeI v.h. N. van Breemen Co. SIGARENMAGAZIJN Bloemendaalseheweg 80 Uitsluitend 1ste klas merken A. ZETSTRA, Korte Kleverlaan (Eindpunt E'ectr. Tram) Tuinbouwgereedschappen 150 Tunen, N. van, r.c.Waterfitter, Alberdingk Thijmlaan 12, Sant poort-Station. Tuyl, C., ger.Filiaal H. A. Slot, Verbindingsweg 4, Bloemen- daal, Qgfp 22346. TuijmelaarBlom, Wed. F. J., Tramweg 9, Aerdenhout, 26307. Tweehuijsen, A., r.c.— Bloemendaalseheweg 287, Overveen. Twisk, J. van, n.h.Chef kok, Bloemendaalseheweg 80, Bloe mendaal. Tijmann, H. F. W., h.l.Oranje Nassaulaan 133, Overveen. Tijssen, G. A., n.h.Ambtenaar Administratie Provinciaal Zie kenhuis, Brederodeweg 3a, Santpoort-Station. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCXXXXXXXXXXXXXX' OOOOOOOOOOOOOOCOCOOOOOOOOOCXXXXXXXXXXXXXJOOCO Uden, J. G. van, n.h.Monteur, Bloemendaalschestraatweg 123c, Santpoort-Station. l'hlig, M. F., d.w.Monteur, Prins Mauritslaan 93, Overveen. Uitendaalvan Schagen, Wed. P. M. r.c.Veehoudster, Ael- bertsbergweg 1, Bloemendaal. Uitenhage de Mist, A. L., n.h.Waldeck Pyrmontlaan 16, Over veen. Uiterwijk, G. Th., ger.Tuinbaas, Elswoutslaan 12, Overveen. Uittenbosch, M., ger.Bankemployé, Prins Hendriklaan 2, Overveen. Urban, J. C., n.h.Huisbewaarder-Chauffeur, Vogelenzangsche- weg 71, Vogelenzang. Urbanus, C., ger.Inkooper, Platanenlaan 73, Bloemendaal. Uyldert, G. A. J., r.c.Procuratiehouder, Oranje Nassaulaan 16, Overveen. Uijlenhoed, C. Ch., n.h.Koopman, Iepenlaan 35, Bloemendaal, Ogfp 22064.

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 186