Schouwtjeslaan 23 Haarlem Telefoon 10848 HANDEL IN WIJNEN GEREFORMEERDE KERK. De kerkeraad is samengesteld als volgt: Ds. J. C. Brussaard, Praeses. J. Tanis, Ouderling, Scriba. J. Groeneveld, Sub-scriba, J. Bierdrager, H. H. Felderhof, H. van Riessen, P. Timmers, K. van den Belt, Diaken, C. Kalf, G. Veenstra, Het adres van den Kerkeraad is: J. Tanis, Korte Kleverlaan 46. Aanvragen voor den H. Doop, voor attestaties, voor huwelijksbe vestiging (laatstgenoemde minstens veertien dagen voor den daar voor bestemden datum), enz. gelieve men tot bovenstaand adres te richten. Het adres van de Diakonie is: C. Kalf, Bloemendaalscheweg 52, Kerkeraadsvergaderingen worden gehouden Donderdags om de veertien dagen, 's avonds 7Vs uur in de Consistorie. Spreekuur van Ds. J. C. Brussaard: 's avonds 78V2 in de pastorie. Het adres van Ds. Brussaard is Vjjverweg 16, 22984. Eiken Zondagmorgen om 10 uur en 's middags om 5 uur wordt Godsdienstoefening gehouden in 't Kerkgebouw aan den Vijverweg. Met de regeling der zitplaatsen zijn belast J. Groeneveld en K. van den Belt. Gedurende de wintermaanden is er Donderdags om de 14 dagen in de Consistorie onder leiding van Ds. J. C. Brussaard Bijbelkring. Ieder belangstellende is daar welkom. De Catechesaties worden des Dinsdagsavonds in de Consistorie gehouden en wel van 6.30 tot 7.30 voor jongens en meisjes van 1215 jaar; van 89 uur voor meisjes boven de 15 jaar en van 910 uur voor jongens boven de 15 jaar. Commissie van beheer: P. Timmers, J. Bierdrager, G. Veenstra, H. H. Felderhof en E. Strietman. Commissie voor de zending: Ds. J. C. Brussaard, Voorzitter, Mevr. De Jong, Mevr. Kuiper, Mevr. Oranje en Mevr. P. van Riessen. Centrale Commissie voor het Jeugdwerk: Ds. Brussaard, H. van Riessen, P. Timmers en J. H. Hesseling. BINNEN- EN BUITENLANDSCHE LIKEUREN

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 317