Bakenessergracht 78 Haarlem Telefoon 10070 POLITIE ÏKp 10960. TECHNISCHE DIENST. Alle voorkomend bindwerk: Bibliotheek-, Muziek- en Studieboeken Het kantoor is geopend: te O VERVEEN op Maandag en Donderdag van 10 uur des voormiddags tot 1 uur des namiddags, op Dinsdag, Woensdag en Vrijdag van 10 uur des voormiddags tot 12 uur des middags. Het kantoor is gesloten op den Nieuws jaarsdag, op de algemeen erkende Christelijke feestdagen en op den 31sten Augustus. Commissaris van politie: A. Hiemstra. Hoofdagenten van politie: J. Louisse, G. K. Togtema, J. Ronner en L. Pouwer. Agenten van politie 1ste klasse: W. Lokerse, R. Stoffer, H. de Jong, C. Bosloper, A. C. Dissevelt, J. J. Swarts, J. Snuverink, G. J. Bronkhorst, O. de Vries, K. Moerman, H. H. Smit, G. W. Hameka, H. M. van Kleeff, J. G. ter Beest, L. Boorsma, W. Voerman, G. Zwarteveen, H. Bikkel, P. Veenstra, W. Oosterhof, W. Vleghert, W. Cuperus, P. Smid, B. van Kampen, T. Bouma, H. A. Stadlander, H. T. H. van Klink, M. van Ee en A. Bosma. Agenten van politie 2de klasse: J. B. Zwiersen en G. J. Hissink. Bureau Bloemendaalscheweg 313, Overveen (m 10796. Geopend van 1012 uur v.m., behalve op Zondag. Deze dienst omvat Publieke Werken, Bouw- en Woningtoezicht, Plantsoenen, Bosch, Reiniging. J. de Jong Czn., Gemeente-Architect, Ê™?3 22340. H. M. Krimp, Technisch-Ambtenaar (Alg. Dienst) 12218. D. de Vos, Technisch-Ambtenaar. J. van Es, Technisch-Ambtenaar (Bouw- en Woningtoezicht). J. W. van den Elshout, Technisch-Ambtenaar (Wegen). Ch. Lebeau, Technisch-Ambtenaar. J. Th. van Steenwijk, Administratief-Ambtenaar. T. de Jong, Hulpambtenaar. J. Vermeer, Plantsoenopzichter. C. van Meeteren, Opzichter der wegen. A. Docter, Typist.

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 31