Zandvoortsehelaan 138 Heemstede Telefoon 26455 - WHTSKY EN COGNAC - GEDISTILLEERD 289 W. A. C. Geerling, Leeraar in de Aardrijkskunde. Drs. K. H. ten Haaf, Leeraar in de Duitsehe Taal en Letterkunde. Drs. W. Haanstra, Leeraar in de Ned. Taal en Letterkunde. H. H. Holthuis, Leeraar in de Wiskunde en Handelswetenschappen. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. A. Jackson, Leeraar in de Pransche Taal en Letterkunde. Mevr. M. van den KlashorstVerbeek, Leerares in Lich. Oefening. G. van der Laan, Leeraar in de Pransche Taal en Letterkunde. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Gymnastiek en Spel. Drs. E. van Meir, Leeraar in Engelsch en Geschiedenis. Mej. Dra. N. Meijer, Leerares in de Duitsehe Taal en Letterkunde. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke talen. Dr. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klassieke talen. Mej. Dra. Ouwehand, Leerares in de Ned. Taal en Letterkunde. A. P. Pieck, Leeraar in Teekenen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. L. D. J. Reeser, Leeraar in Aardrijkskunde en Geschiedenis. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handels- en Staatsweten schappen. Dr. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Plant- en Dierkunde. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in Scheikunde. B. A. Temmer, Leeraar in de Wiskunde. Dr. L. A. Tromp, Leeraar in de Wiskunde. H. Tuin, Leeraar in Handenarbeid. S. Ph. de Vries, Leeraar in het Hebreeuwsch. Mej. A. L. Vorstelman, Leerares in Handwerken. Mej. Mr. E. Hijmans, Administratrice en Secretaresse. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II), een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI), een H. B. School 5-jarige cursus (klasse 3, 4, 5) en een Literair-Economische afdeeling (klasse 3, 4, 5). Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag HP/a12 uur aan het Schoolgebouw en Maandagavond 89 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw. ,,'T KOPJE". Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5-jarigen cursus en Litterair-economische H. B. S. Internaten op ,,'t Kopje" en ,,'t Lage Kopje". Dagschool: Koepellaan 8, Bloem endaal. 18

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 325