VERBETERBLAD -II Bldz. 1. De heer S. de Clercq, heeft als raadslid bedankt. 3. De titel van den heer J. de Jong Czn. is gewijzigd in Directeur van Publieke Werken. De heer J. Vermeer, Plantsoenopzichter is overleden; zijn plaats is nog riet vervuld; zijn naam vervalt hierdoor op blz. 10 en 155. 8. N. H. Eldering is niet meer lid der Gezondheidscommissie. 10. Op regel 14 in te lasschen: Scheidsgerecht voor de ambtenaren en voor de beambten en werklieden, in dienst der gemeente Bloemendaal. Leden: C. W. de Visser. Mr. P. Tideman. Plaatsvervangende Leden: Mr. Dr. J. Wackie Eijsten. Prof. Mr. P. A. J. Losecaat Vermeer. Secretaris: Mr. F. J. D. Theijse. Plaatsvervangend Secretaris: Mr. M. van Toulon van der Koog. 21. Albers, Maria A. A. te lezen: Overste Huize Bethanië; op blz. 22 geheel laten vervallen. 36. Boer, Adriaan, Kantoor Potgieterweg 19, te lezen: Verlengde Koepellaan 5. 38. Borsten, N. I. G. te lezen: l.c.inpl. van r.c. 40. Boterbloem, J., Leidschevaart, te lezen: Leidschevaart 166. 40. Brandeler, Jhr. Mr. B. van den, te lezen: Kantonrechter te Hoorn. 43. Bruyn, C. J. te lezen: Belasting-accountant en assuradeur. 45. Cassee, C., Makelaar en begrafenisondernemer te lezen: Wijnhandelaar en begrafenisondernemer. 46. Cassee Jr., I). J., enz. laten vervallen. 53. Dusseldorp, J. G. van, Bloemendaalscheweg 174, Overveen te lezen: Vijverweg 21, Bloemendaal. 62. Gerrits, N. te lezen: l.c.inpl. van r.c. 64. Goulmy Celine M. P. V., Wed. A. H. Frautwein, geheel laten vervallen; zie Trautwein enz. 67. Groot Czn's Aannemings en Zandleverings Mij., N.V. A. de, Bloemendaalscheweg 37, te lezen: Berkenlaan 1.

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 6