N.V. Brandstofferahandel v.h. N. van Breemen Co. 44 Bunt, S. van den, r.c.Los werkman, Vogelenzangscheweg 182, Vogelenzang. Burdet, A., Ter Hoffsteedeweg 1, Overveen, 10948. Burg, J. van den, Kantoorbediende, Iepenlaan 52, Bloemendaak Burg, A. J. van der, n.h.Chauffeur, Zwarteweg 3, Aerdenhout. Burg, J. van der, d.g.Zandvoorterweg 82, Aerdenhout. Burken, H. van, n.h.Tuinbaas, Joh. Verhulstweg 8, Santpoort- Station. Burwinkel, F. A., r.c.Pastoor, Kerkweg 2, Vogelenzang. Buschman, J. W., r.c.Vleeschhouwer, Vogelenzangscheweg 290, Vogelenzang 31 Bennebroek). BusquetBakker, Wed. M. G. M., n.h.Oranje Nassaulaan 126, Overveen. Buter, Wilhelmina T., d.g.Onderwijzeres, Sterreboschlaan 25, Bloemendaal. Butselaar C. van, ger.Tuinbaas, Binnenpad 20, Overveen. Butter, D. J., - n.h.Kantoorbed., Oranje Nassaulaan 76, Overveen. Buuren, I). J. van, r.c.Timmerman, metselaar en aannemer, Rustenburgherweg 1, Bloemendaal, öggjp 22431. Buuren, F. W. van, e.l.Koopman in papier, Duinlustparkweg 6, Santpoort Station. Buuren, F. F. van, r.c.Kapelaan, Korte Zijlweg 7, Overveen. Buuren, G. van, n.h.Arbeider, Bosch en Duinlaan 28, Bloe mendaal. Buys, A. F. A., r.c.Brandstoffenhandelaar, Rijnegomlaan 60, Aerdenhout. Bijl, J. G., d.e.Civiel Ingenieur, Bloemendaalscheweg 180, Overveen, - 12995. BijlGoede, Wed. F. L. van der, n.h.Plofje van Stoel 7, Bloe mendaal. Bijleveld, I)., rem.Zonnebloemlaan 5, Aerdenhout. Bijll Nachenius, A. de, n.h.Nachtegalenlaan 12, Aerdenhout. Bijster, Alida, n.h.Winkelierster, Bloemendaalscheweg 18a, Bloemendaal. Bijster, Gez., in handwerken, enz. Bloemendaalscheweg 18a, Bloemendaal. Bijvoet Zoon, N.V. Stoomwasscherij v/h, Korte Kleverlaan 62, Bloemendaal, 22016. Bijvoet, L. A. C., -r.c..Beursbediende, Zandvoorterpad 7, Over veen. Bijvoet, L. II., r.c.Bloemist, Zandvoorterpad 6, Overveen. Bijvoet, N. W. M., —r.c.Koopman, Prins Hendriklaan 5, Over veen. VICTORIA-WATER Oberlahnstein is reeds meer dan 40 jaar in Nederland ingevoerd en overal verkrijgbaar

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 74