■GEMEENTE-ONTVANGER G*"?3 13806. POLITIE 10960. TECHNISCHE DIENST. 4 N. Scheffer. P. van Marken, AdjuncDcommies. W. van den Ban, Deurwaarder en bediende. Kantoor: Korte Zijlweg 4, Overveen. Het kantoor is geopend: van v.m. 9.30 uur tot 's middags 12 uur, het kantoor is gesloten des Zaterdags, alsmede op de Zondagen en op den Nieuwjaarsdag, op de algemeen erkende Christelijke feest dagen en op den 31sten Augustus. Commissaris van politie: A. Hiemstra. Hoofdagenten van politie: J. Louisse, G. K. Togtema, J. Ronner en L. Pouwer. Agenten van politie: W. Lokerse, R. Stoffer, H. de Jong, C. Bosloper, A. C. Dissevelt, J. J. Swarts, J. Snuverink, G. J. Bronkhorst, O. de Vries, K. Moerman, H. H. Smit, G. W. Hameka, H. M. van Kleeff, J. G. ter Beest, L. Boorsma, W. Voerman, G. Zwarteveen, H. Bikkel, P. Veenstra, W. Oosterhof, W. Vleghert, W. Cuperus, P. Smid, B. van Kampen, T. Bouma, H. A. Stadlander, H. T. H. van Klink, M. van Ee, A. Bosma, G. J. Hissink, H. L. A. van de Pavert en H. J. Nijland. Bureau Bloemendaalscheweg 313, Overveen, G^v3 10796. Geopend van 1012 uur v.m., behalve Zondag. Deze dienst omvat Gemeentewerken, Bouw- en Woning toezicht, Wandelplaatsen en Plantsoenen, Reiniging. J. de Jong Czn., Directeur van Gemeentewerken, (woning 22340) H. M. Krimp, Waarn. Directeur, Tech. Ambt. Alg. Dienst (woning 12218). D. de Vos, Technisch-Ambtenaar. ,T. van Es, Technisch-Ambtenaar (Bouw- en Woningtoezicht). J. W. v. d. Elshout, Technisch-Ambtenaar (Wegen). Ch. Lebeau, Technisch-Ambtenaar. J. Th. van Steenwijk, Boekhouder. T. de Jong, Klerk. A. Docter, Klerk. G. van Gelder, Typist. E. W. A. van Nederhasselt, Hoofd van den Plantsoendienst. C. van Meeteren, Opzichter Wegen.

Adresboeken Bloemendaal | 1932 | | pagina 28