270 A. van den Ende, H. H. Felderhof, H. van Riessen, J. Groeneveld, J. A. Semo, B. Uiterwijk, Diaken. A. van der Ham, P. E. van Riessen, G. Veenstra, Het adres van den Kerkeraad is: J. H. Hesseling, Zuider Stationsweg 7, Bloemendaal, Q-i«" 22042. Aanvragen voor den H. Doop, voor attestaties, voor huwelijksbe vestiging (laatstgenoemde minstens veertien dagen voor den daar voor bestemden datum), enz. gelieve men tot bovenstaand adres te richten. Het adres der Diaconie is: P. E. van Riessen, Bloemendaalsche- weg 67, Bloemendaal. Kerkeraadsvergaderingen worden gehouden Donderdags om de veertien dagen, 's avonds 7Va uur in de Consistorie. Spreekuur van Ds. J. C. Brussaard eiken Vrijdagavond van 78Va uur, ten zijnen huize, Vijverweg 16, Bloemendaal, 22984. Eiken Zondagmorgen om 10 uur en 's middags om 5 uur wordt Godsdienstoefening gehouden in 't Kerkgebouw aan den Vijverweg. Met de regeling der zitplaatsen zijn belast A. van den Ende en C. F. Visse. Gedurende de wintermaanden wordt er Donderdags om de veer tien dagen in de Consistorie onder leiding van Ds. J. C. Brussaard een Bijbelkring gehouden, aanvangende 's avonds 8 uur. Ieder belangstellende is daar hartelijk welkom. De Catechisaties worden des Dinsdagsavonds in de Consistorie gehouden en wel van 6.457.45 uur voor jongens en meisjes van 1215 jaar; van 8-9 uur voor meisjes boven de 15 jaar en van 9.1510.15 uur voor jongens boven de 15 jaar. Commissie van Beheer: P. Timmers, Voorzitter, H. H. Felderhof, Secretaris-Boekhouder, E. Strietman, Penningmeester, A. van den Ende, A. van der Ham, P. E. van Riessen en G. Veenstra. Commissie voor de Zending: Ds. J. C. Brussaard, Voorzitter, Mevr. J. van RiessenDuys, Secretaresse, Mevr. M. de Jongvan der Boom, Penningmeesteresse, Mevr. S. H. BierdragerSchram, Mevr. J. HeuleWijnands, Mevr. C. Kuiper—Pierik. Centrale Commissie voor het Jeugdwerk: Ds. J. C. Brussaard, Voorzitter, P. Timmers, Secretaris, J. H. Hesseling, Penningmeester, P. E. van Riessen, Alg. Adjunct. Ouderling. fi

Adresboeken Bloemendaal | 1932 | | pagina 298