276 Dr. M. Eisma, Leeraar in de Nat. Historie. Drs. K. H. ten Haaf, Leeraar in de Duitsche Taal en Letterkunde. Drs. W. Haanstra, Leeraar in de Ned. Taal en Letterkunde. Mevr. Dra. N. HaanstraMeyer, Leerares in de Duitsche Taal en Letterkunde. Mej. H. M. Heeroma, Leerares in de Duitsche Taal en Letterkunde. H. H. Holthuis, Leeraar in de Wiskunde en Handelswetenschappen. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. A. Jackson, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Mevr. M. van den KlashorstVerbeek, Leerares in Lich. Oefening. A. M. Kroon, Leeraar in de Wiskunde. G. van der Laan, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Gymnastiek en Spel. Drs. W. Mazee, Leeraar in Natuur- en Scheikunde. Drs. E. van Meir, Leeraar in Engelsch en Geschiedenis. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke talen. H. J. Nijland Visser, Leeraar in de Ned. Taal en Letterkunde. Dr. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klassieke talen. A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handels- en Staatsweten schappen. Dr. S. P. Slagter, Leeraar in de Wis- en Natuurkunde. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in Scheikunde. H. Tuin, Leeraar in Handenarbeid. S. Ph. de Vries, Leeraar in het Hebreeuwsch. Mevr. A. J. van VlietVorstelman, Leerares in Handwerken. Mej. Mr. E. Hijmans, Administratrice en Secretaresse. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II), een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI), een H. B. School 5-jarige cursus (klasse 3, 4, 5) en een Literair-Economische afdeeling (klasse 3, 4, 5). Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag 10t/212 uur aan het Schoolgebouw en Maandagavond 89 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw. ,,'T KOPJE". Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5-jarigen cursus en Litterair-economische H. B. S. Internaat op ,,'t Kopje", Hooge Duin en Daalscheweg 9, Bl'daal. Dagschool: Koepellaan 8, Bloem endaal. Schoolgeld volgens Gemeenteregeling progressief voor Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Beverwijk. Directrices Mej. H. J. M. A. Barger, leerares in de Aardrijkskunde. Mej. H. Barger, Leerares Engelsche Taal en Letterkunde.

Adresboeken Bloemendaal | 1932 | | pagina 304