W. H. Hogenbirk. J. Mey. H. G. van Riessen. D. L. J. Spaling. Mr. F. J. D. Theijse. De Vereeniging bedoelt bevordering van het geestelijk en maat schappelijk welzijn der Bloemendaalsche Jeugd. lederen Zondagmorgen wordt in het Jeudhuis een Jeugddienst ge houden voor Jongens en Meisjes van 1216 jaar en eens per maand voor jonge menschen van 16 jaar en ouder. De Bloemendaalsche Jongensclub houdt met haar leden, jongens van 1216 jaar, iederen Zaterdagavond samenkomsten in het Jeugdhuis. Hoofdleider: W. F. G. Dankbaar. Leiders: W. H. Hogenbirk, J. Lentz, J. A. Dankbaar, André Bolsen- broek en H. Vis. De Bloemendaalsche Jonge Mannen Vereeniging, vergadert Dins dagsavonds van 810 uur. Voorzitter: W. F. G. Dankbaar, Secre taris: M. Beek, Kleverlaan 107. De Bloemendaalsche Meisjesclubs houden hare bjjeenkomsten op Woensdag-, Vrijdag- en Zaterdagavond in het Jeugdhuis. Leidsters: de dames T. Tonkens, G. Steenken en T. Schuyt. I)e Jeugdtuinen aan den Vijverweg te Bloemendaal zijn geopend van Mei tot September, iederen Woensdag- en Zaterdagmiddag van 2.304.30 uur. Leiders: G. Bleeker, H. C. Doevendans, Joh. Meij en S. M. Renaud. Sloydcursus onder leiding van S. M. Renaud. Concierge van het Jeugdhuis: A. W. Blom. BUURTVEREENIGING „DUINLUSTPARK EN OMGEVING". Bestuur: H. Hijmans, Voorzitter. Mr. J. Meihuizen, Secretaris, Pinellaan 4, Santpoort-St. E .Bertling, Penningmeester. A. Berkhout, Commissaris. Commissaris (Vacature). Doel: behartiging Buurtbelangen. CHRISTELIJK NATIONALE WERKMANSBOND. Bestuur: Ds. J. C. van Dijk, Eere-Voorzitter. K. Koopman, Voorzitter. G. Hoffschlag, 2e Voorzitter.

Adresboeken Bloemendaal | 1932 | | pagina 313