286 J. J. Huizinga, Secretaris, Kennemerweg 13, Bloemendaal B. van 't Land, 2e Secretaris. K. L. IJzerman, Penningmeester. O. van Noggeren, Commissaris. H. Grootegoed Sr., Idem. Het doel der Vereeniging is: Bij de leden zooveel mogelijk de liefde tot het Evangelie en de Nederduitsch Hervormde Kerk aan te kweeken, en de belangen der werklieden op ieder gebied te behartigen. De Christelijke Nationale Werkmansbond heeft een Woningbouw- vereeniging, een Ziekenfonds, een fonds tot uitkeering bij over lijden, waaraan verbonden een Weduwenfonds, een Centraal inkoop bureau. INSTITUUT VOOR ARBEIDERSONTWIKKELING. Afd. BloemendaalSantpoort. Bestuur: J. Clay, Voorzitter, Hoofdstraat 397b, Santpoort. Joh. van den Hoogen, Secretaresse, Duinweg 22, Sanpoort-St. N. Raven, Penningmeester, Bloemendaalschestraatweg 5b, Santpoort. F. P. Bakker. J. Romein. Zuster U. v. d. Schaaf. Mevr. G. van Raaltev. d. Bosch. F. W. Ebert. BLOEMENDAALSCHE REDDINGSBRIGADE. Bestuur: E. W. A. van Nederhasselt, Voorzitter. A. Hartendorp, Secretaris, Pijnboomstraat 82, Haarlem-N. E. de Graaf, Penningmeester. Dr. C. G. J. Bos, Medisch leider. A. J. Meyerink, Technisch leider. J. Hasselmeyer, idem. A. Hiemstra, Commissaris. Mevr. Hasselmeyer, idem. De B.R.B. stelt zich ten doel practische hulp te verleenen bij ver- drinkings- en andere ongevallen. De leden (dames en heeren) be kwamen zich hiertoe door het volgen van door de vereeniging te organiseeren cursussen in zwemmend redden en eerste Hulp bij Ongelukken. Aan het Bloemendaalsche vrije strandgedeelte worden in het zomer seizoen wachtposten betrokken, welke beschikken over een red-

Adresboeken Bloemendaal | 1932 | | pagina 314