289 H. van Oorschot Jr., Brandmeester, Veldlaan 37, Aerdenhout. J. C. Beets, Chauffeur, Schulpweg 4, Aerdenhout. D. de Nobel, Algemeen Reserve, Zandvoorterweg 143, Aerdenhout. I. Florisson, Zwarteweg 4, Aerdenhout. H. J. Scholte, Sparrenlaan 1, Aerdenhout. M. den Ootter, Veldlaan 39, Aerdenhout, 26327. R. W. S. v. Riemsdijk, Rijnegom, Aerdenhout. VOGELENZANG. J. Bonkenburg, Brandmeester, Leidschevaart 10, Vogelenzang, ((H> 52, Bennebroek). E. J. van Donselaar, Brandmeester, Leidschevaart 14a, Vogelenzang, 87 Bennebroek). W. Kromhout, Straalgeleider, Vogelenzangscheweg 280, Vogelenzang. J. W. Buschman, Straalgeleider, Vogelenzangscheweg 290, Voge lenzang, 0ï»»- 31 Bennebroek). A. Heijstek, Straalgeleider, Leidschevaart 84, Vogelenzang. B. D. de Vries, Alg. reserve, Vogelenzangscheweg 95, Vogelenzang. Ieder lid bepaalt zelf het bedrag zijner jaarlijksche contributie; die is minstens zes gulden. EERSTE BLOEMEND A ALSCHE BEGRAFENISFONDS. Bestuur K. Koopman, Voorzitter. J. J. Huizinga, Secretaris, Kennemerweg 13, Bloemendaal. K. L. IJzerman, Penningmeester. Commissarissen: Ds. J. C. van Dijk. J. Tit. H. Grootegoed Sr. Agent-Bode: J. Neuman, Korte Kleverlaan 68, Bloemendaal en H. Koopman, Tuindorplaan, Overveen. Bloemendaalsche Amateur-Fotograf en-Vereeniging „KENNEMER FOTOKRING" Opgericht 1908. (Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 23 December 1914. No. 52). J. C. Uhlenbroek, Voorzitter, Paulus Potterlaan 11, Heemstede. W. van Ommen, Secretaris, Vondelkade 36, Post Aerdenhout. P. Windt, Penningmeester, Hoogewoerdstraat 49, Haarlem. J. Pauman, Commissaris. J. Stoelman, Idem. De contributie bedraagt 3.Kunstlievende leden betalen min stens 2.50. De bijeenkomsten hebben plaats in de Soc. „Vereeniging", Zijl- weg, Haarlem. Als leden komen in aanmerking amateur-fotografen uit Haarlem en Omstreken.

Adresboeken Bloemendaal | 1932 | | pagina 317