SCHOLEN 241 BLOEMENDAALSCHE SCHOOLVEREENIGING. Park „Duin en Daal", Bloemendaal, 22128. Bestuur: Jhr. Mr. C. J. A. den Tex, Eere-voorzitter, Burgemeester van Bloe mendaal. C. W. de Visser, Voorzitter. Mevr. Bierens de HaanFransen v. d. Putte. Mevr. WijsmanLaan, Secretaresse. Mr. H. Th. ter Haar Romeny, Penningmeester. E. Dunlop. Hoofd der school: S. A. Wilson, Sterreboschlaan 23, Bloemendaal, 22068. De Vereeniging stelt zich ten doel het verstrekken van Kleuter- en Lager Onderwijs voor jongens en meisjes. De school bestaat uit twee afdeelingen: A. Kleuter-onderwijs op Montessoriaanschen grondslag. B. Lager Onderwijs, 7 klassen, in 2 afdeelingen: a. Montessori, b. Klassikaal. Voorbereiding voor H.B.S., Gymnasium en Lyceum. Schoolgeld. Het schoolgeld bedraagt per jaar voor de Kleuterklasse 50. 75.of 100.per leerling. Voor het Lager Onderwijs wordt schoolgeld geheven volgens de gemeentelijke regeling. Contributie voor het lidmaatschap der Vereeniging is geregeld naar het inkomen. Spreekuur van het Hoofd der School. Het Hoofd der school is aan de inrichting in den regel te spreken op Dinsdag en Vrijdag van 3.304 uur. Personeel. S. A. Wilson, Hoofd der School. S. M. Renaud, Onderwijzer. A. M. Dinger, Onderwijzeres. W. Mons, Onderwijzeres. A. J. Uijttenboogaard, Onderwijzeres. A. Ezechiëls, Onderwijzeres. L. van der Zwaan, Onderwijzeres der Kleuterklasse. D. Rouwens, Onderwijzeres. Vak-onderwijs. E. Wille, zang. P. A. Kok, gymnastiek. J. A. Ponstijn, teekenen en handenarbeid. J. Keyser, gymnastiek. C. Fris, Concierge.

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 273