243 Dr. Jac. P. Thijsse, Parallelweg 4, Bloemendaal. Dr. J. F. H. de Graaf, Julianalaan 72, Overveen. Curatorium: Dr. J. D. Bierens de Haan, Aerdenhout, Voorzitter. Dr. Jac. P. Thijsse, Parallelweg 4, Bloemendaal, Secretaris. Mevr. Dr. J. van den Bergh van EysingaElias, Santpoort. Ir. H. A. J. de Bijll Nachenius, Haarlem. Prof. Dr. F. Muller J.Wzn., Hoogleeraar te Leiden. F. A. van den Breggen, Haarlem. Prof. Dr. L. P. de Cosquino de Bussy, Baarn. Prof. Dr. A. D. Fokker, Conollyweg 1, Santpoort-Station. Ir. B. F. van Nieveld, Wilhelminastraat 60, Haarlem. Rector en Leeraren: Dr. A. de Vletter, Rector, Leeraar in Geschiedenis, Nederlandsche Taal en Letterkunde, Kleverlaan 49, Bloemendaal, 22400. Dr. W. H. C. van Esveld, Conrector, leider van de afdeeling Gym nasium, leeraar in de klassieke talen. Drs. A. H. F. Bredemeyer, Leeraar in Aardrijkskunde en Geschie denis. Dr. G. J. Buitenhof, Leeraar in de Geschiedenis. L. Cohen, Leeraar in Aardrijkskunde. Mevr. A. GerzonCaffé, Leerares in Engelsche Taal en Letterkunde. Dr. M. Eisma, Leeraar in de Hat. Historie. Drs. K. H. ten Haaf, Leeraar in de Duitsche Taal en Letterkunde. Drs. W. Haanstra, Leeraar in de Ned. Taal en Letterkunde. Mej. H. M. Heeroma, Leerares in de Duitsche Taal en Letterkunde. H. H. Holthuis, Leeraar in de Wiskunde en Handelswetenschappen. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. A. Jackson, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Mevr. M. van den KlashorstVerbeek, Leerares in Lich. Oefening. A. M. Kroon, Leeraar in de Wiskunde. G. van der Laan, Leeraar in de Fransche Taal en Letterkunde. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Gymnastiek en Spel. Drs. E. van Meir, Leeraar in Engelsch en Geschiedenis. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke talen. H. J. Nijland Visser, Leeraar in de Ned. Taai en Letterkunde. Dr. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klassieke talen. A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handels- en Staatswetenschappen. Dr. S. P. Slagter, Leeraar in de Wis- en Natuurkunde. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in Scheikunde. S. Ph. de Vries, Leeraar in het Hebreeuwsch. Mevr. A. J. van VlietVorstelman, Leerares in Handwerken. Mej. Mr. E. Hijmans, Administratrice en Secretaresse. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse 1, II), een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI), een H.B.School 5-jarige cursus (klasse 3, 4, 5) en een Literair- Economische afdeeling (klasse 3, 4, 5). Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag van 10.30^12 uur aan het Schoolgebouw en Maandagavond van 89 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw.

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 275