GEMEENTE-ONTVANGER feg> 13806. POLITIE 10960. TECHNISCHE DIENST. 3 N. Scheffer P. van Marken, Adjunct-commies W. van den Ban, Deurwaarder en bediende Kantoor: Korte Zijlweg 4, Overveen. Het kantoor is geopend: van v.m. 9.30 uur tot 's middags 12 uur; het kantoor is gesloten des Zaterdags, alsmede op de Zondagen en op den Nieuwjaarsdag, op de algemeen erkende Christelijke feest dagen en op den 31 sten Augustus. (in geval van brand alleen opbellen Qwjp 13900) Commissaris van politie: A. Hiemstra Hoofdagenten van politie: J. Louisse J. Snuverink L. Pouwer G. K. Togtema Agenten van politie: J. G. ter Beest K. Moerman H. Bikkel H. J. Nijland L. Boorsma W. Oosterhof C. Bosloper H. L. A. van de Pavert A. Bosma J. J. Post T. Bouma p. Smid G. J. Bronkhorst H. H. Smit W. Cuperus H. A. Stadlander A. C. Dissevelt R. Stoffer M. van Ee J. J. Swarts G. W. Hameka p. Veenstra H. de Jong W. Vleghert B. van Kampen W. Voerman H. M. van Kleeff O. de Vries, H. T. H. van Klink G. Zwarteveen K. L. Miljon Bureau: Bloemendaalscheweg 313, Overveen 10796. Geopend van 1012 uur v.m., behalve Zondag. Deze dienst omvat Gemeentewerken, Bouw- en Woning toezicht, Wandelplaatsen en Plantsoenen, Reiniging. J. de Jong Czn., Directeur van Gemeentewerken, (woning 22340) H. M. Krimp, Waarn. Directeur, Techn. Ambt. Alg. Dienst (woning 12218) D. de Vos, Technisch-Ambtenaar J. van Es, Technisch-Ambtenaar (Bouw- en Woningtoezicht), (woning IggjO 23068) J. W. v. d. Elshout, Technisch-Ambtenaar (Wegen) Ch. Lebeau, Technisch-Ambtenaar J. Th. van Steenwijk, Boekhouder T. de Jong, Klerk A. Docter, Klerk G. van Gelder, Typist E. W. A. van Nederhasselt, Hoofd van den Plantsoendienst C. van Meeteren, Opzichter Wegen.

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 31