4 VAST GEMEENTEPERSONEEL. Afdeeling Gemeentewerken. W. Dedding, Ploegbaas J. van Dijkhuizen, Ploegbaas H. Heere, Straatmaker A. Hendriks, Straatmaker H. Hendriks, Straatmaker Th. Apswoude G. H. Giebels G. van der Horst Afdeeling Reiniging. A. Bellis J. Nieuwpoort J. Termaat G. N. Waasdorp Afdeeling Plantsoenen. P. C. van der Maas, Ploegbaas H. Aartsen, Parkwachter W. A. van Ooyen, Parkwachter T. Iking, Bloemist-kweeker I. Vermeer, Bloemist-kweeker A. van Dompselaar, Bloemist B. van Leeuwen, Bloemist P. J. Bremer Afdeeling Autotransport. P. Bakker, Chef-monteur H. C. van Batenburg, Monteur J. G. van Uden, Monteur J. J. van der Aar, Chauffeur J. van Aitena, Chauffeur J. J. van Duin, Chauffeur Afdeeling Gemeente-Electriciteitswerken. C. Heitlager, Electricien H. G. de Rooy, Chauffeur Afdeeling Begraafplaats. A. Kranenburg, Opzichter-doodgraver. Afdeeling Scholen. J. Groeneveld, G. Vallenduuk, Concierge U.L.O.-school, Concierge U.L.O.-school, Vijverweg, Bloemendaal De Genestetweg, Bloemendaal Diversen. W. J. Kars, Controleur GEMEENTELIJK WATERBEDRIJF fc—rb 22275. Bureau: Donkerelaan 16, Bloemendaal. Geopend iederen werkdag van 9 uur v.m.12.30 uur n.m. Voor telefoon geopend iederen werkdag van 9 uur v.m.12.30 uur n.m. en van 2 uur5.30 uur n.m. (uitgezonderd Zaterdagmiddag). P. Jongepier, Directeur, G5$> 22883 J. V. van Acker Jr., Boekhouder J. de Boer, Opzichter, tf'»? 22130 J. Luttik, machinedrijver, 22432 J. van der Mije D. Ploeg Jr. G. C. Ravenhorst H. van Slooten A. H. M. Teuwisse G. de Veer B. C. Vreenegoor J. Warmenhoven M. B. Wempe J. Wigchert J. A. van Buggenum F. Kroon D. Ploeg Sr. W. F. Roosen G. J. van der Veldt Th. J. Zomer D. Zijlstra P. H. van Duin, Chauffeur J. van Duynen, Chauffeur J. van Holland, Chauffeur B. Jonkers, Chauffeur J. Posma, Smid W. Pronk, fitter, {,«'3 22939 M. Lammerse, hulpfitter F. J. Rikkerink, geldophaler J. W. Koopman, fitter P. C. Tromp, werkman

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 32