POSTKANTOREN 11 BLOEMEND AAL. (Bijkantoor van Haarlem). Post, telegraaf en telefoon. Locaal telefoonnet geopend dag en nacht. Geopend op werkdagen: Postdienst 819.30 uur; Telegraaf- en Telefoondienst 820 uur; op Zaterdag postdienst van 816 uur; op Zon- en Feestdagen van 89 en van 1314 uur. Postwissels, Kwitantiën en Girodienst op werkdagen open van 8.30 15 uur. Des Zondags bestaat van 99/2 uur gelegenheid tot afhalen van gewone stukken. Beheerder: J. de Jong. Personeel: Mej. Plooster v. d. Roest, Mej. J. E. Heil en de heer Wezenaar. Brieven- en Telegrambestellers: G.H. Hagen, F. P. Bremer, H. Vader, G. Kuneman, P. J. A. Molenkamp, P. Th. Tromp en M. W. Jonker. De le bestelling vangt aan 7.10 uur. De 2e bestelling vangt aan 17.30 uur. Brievenbussen zijn geplaatst: Zomerzorgerlaan bij Hotel „Zomer- zorg", Midden Duin en Daalscheweg bij Huize Dennenoord, Saxen- burgerlaan, Plantsoenlaan bij lepenlaan, Korte Kleverlaan, Station H. IJ. S. M., Dennenweg en Hooge Duin en Daalscheweg bij de Kijkduintrap. De tijd van lichting is op de bussen aangegeven. De lichtingen der bij-brievenbussen geschieden altijd door personeel van het post kantoor Haarlem. OVERVEEN. (Bijkantoor van Haarlem) Post, telegraaf en telefoon. Geopend op werkdagen: Postdienst van 818 uur; Zaterdag tot lb uur; voor Telegraaf- en Telefoondienst van 818 uur; op Zon- en feestdagen van 89 uur; tot het afhalen van correspondentie is op Zondagen gelegenheid van 8.309.30 uur. Postwissels en kwitantiën, Postcheque en Girodienst, Rijksverzeke ringswet. Op werkdagen alleen geopend van 8.3015 uur. Ouderdomsrente om de 4 weken: Dinsdag en Woensdag van 8.30 12 uur. Beheerder: H. de Ruijter. Kantoorpersoneel: Th. P. W. Mattaar, kantoorbediende P. T. T.; B. van Voorden, locale kracht. Bestellers: B. A. Kohier, G. J. Prenen, P. A. Verduin en J. M. G. Bremer. De le bestelling vangt aan 7 uur. De 2e bestelling vangt aan 17.30 uur. Brievenbussen zijn geplaatst: voor het Gemeentehuis, Adriaan Stoop plein voor Stoop's Bad, Ter Hoffsteedeweg tegenover No. 7 en Zuider Tuindorplaan voor No. 1. De lichting der bussen geschiedt door personeel van het postkantoor Haarlem.

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 39