W. BEUNDER, Verbindingsweg 12, BLOEMENDAAL Bloemist. Met hoogste prijzen bekroond Telefoon 22338 Roessen, M. J., Bloemist, Vogelenz.weg 328, Vogelenzang. Roest, J. J., Tuinarbeider Prov. Ziekenhuis, Schr. van der Kolkweg 12, Santpoort-Station. Roest, P., Onderwijzer bijz. U.L.O., Schaepmanlaan 14, Santpoort- Station. Roest, W., Metaalbewerker, Duinwijckweg 8, Bloemendaal. van der Roest, G. H., Stuurman Gr. Vaart, W. de Zwijgerlaan 104, Overveen. Roetman, C., Woningbureau „Duin en Daal", Bloemend.weg 159, Bloemendaal. Roggeveen, G., Dir. ENSOF-fabriek, Julianalaan 103, Overveen. Rohling, Mr. F. P. Th., Advocaat en Procureur, Hooge Duin en Daalscheweg 24, Bloemendaal. Rohling, W. M. H., Kapitein Gr. Vaart, Or. Nassaulaan 27, Overveen. Rol, J. E., Assuradeur, Dahlialaan 33, Aerdenhout. Rolf von den Baumen, Ir. W. F. M., Ingenieur-Directeur N.V., lepenlaan 92, Bloemendaal. te Roller, G. J. C., Gezagvoerder K.L.M., Schulpweg 21, Aerdenhout. Rolvers—Wagenmaker, Wed. G., Vogelenzangscheduinweg 22, Vogelenzang. Rolvers, J. H., Landarbeider, Gr. Florislaan 27, Vogelenzang. Rolvers, W., Bloemistknecht, Vogelenz.duinweg 22, Vogelenzang. Rombouts, J. M., Arts, Brederodelaan 53, Santpoort-Station. Romein—Plaat, Wed. J. F., Zandvoorterweg 9a, Aerdenhout. Römelingh, L. S., Leeraar Staat- en Handelsw tenschappen,Kas tanjelaan 37, Bloemendaal. Romme, Mr. C. P. M., Ter Hoffsteedeweg 13, Overveen. Romp, W. J., Huisschilder, Bloemend.weg 62, Bloemendaal. Romijn, J. H., Prins Hendriklaan 102, Overveen. Romijn, J. W., Prins Hendriklaan 134, Overveen. Rongen, J. J., Koopman Confectie, Houtvaartkade 32, Aerdenhout. de Roock, C. J. W., Handelsagent, Esschenlaan 4a, Bloemendaal. van Roode, J., Vrachtrijder, Bloemend.weg 210, Overveen. van Roode, P., Voerman, Alb. Thijmlaan 37, Santpoort-Station. van Rooden—Warmenhoven, Wed. H., Leidschevaart 108, Vogelenzang. Roodenburg, N., Proc.houder Cultuur Mij., Zeeweg 41, Overveen. Roodhart, B. Ch. H., Koopman, Arnoldlaan 5, Bloemendaal. R.K. Kerk „Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart", Kerkweg 1, Vogelenzang. R.K. Kerk Overveen, Korte Zijlweg 5, Overveen. R.K. Kerk St. Antonius, Sparrenlaan 9, Aerdenhout. R.K. Kerk van de Allerheiligste Drieëenheid, Zomerz.laan 50, Bloemendaal. R.K. Jongensschool „St. Aloysiusschool", Zandv.pad 8, Overveen. R.K. Jongensschool, Dennenweg 15, Bloemendaal. R.K. Mariagesticht, School van de Zusters J.M.J., Korte Zijl- weg 9, Overveen. R.K. Observatiehuis voor Meisjes „Maria Immaculata", Krommelaan 2, Bloemendaal. Post Santpoort-Station. R.K. school voor L.O., Ted. v. Berkhoutlaan 20, Aerdenhout. R.K. Sint Jozefsgesticht, Dennenweg 6, Bloemendaal. R.K. St. Jozefschool, Vogelenzangscheweg 91, Vogelenzang.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 122