G. H. SCHAAP Jzn. no AM A voor superieur SMYRIMA-materiaal UK AIVIA Kl. Houtstr. 9, HAARLEM, Tel. 10609 103 Salverda, A. J., Joan Mauritsplein 11, Overveen. van der Sande, D., Bloemendaalscheweg 178, Overveen. Sander, K. L., Procuratiehouder, Prins Hendriklaan 94, Overveen. Sanders, M. J., Comm. in Effecten, Leeuwerikenlaan 16, Aerdenhout. Sanders' P. F. X., Ter Hoffsteedeweg 23 (inw.), Overveen. Sangen, P. H., Spoorwegarbeider, Leidschevrt. 34, Vogelenzang. Sannes,' P., Broodbakker, Leidschevaart 90, Vogelenzang. Sannes' Mevr. T. A., Slingerweg 1, Aerdenhout Sanovsky, J., Kleermaker, Joan Mauritsplein 21, Overveen. van Santen, P. H., Makelaar in Koffie, Asterlaan 29, Aerdenhout. Sargentini J. J. F., Loodgieter, Verbindingsweg 7, Bloemendaal. Sarnighausen, Mevr. H. W. M., Ted. v. Berkh.laan 15, Aerdenhout. Sasburg—Kuypers, Mevr. A., Bloemend.weg 105, Bloemendaal. Schaafsma, G., Techn. Ambtenaar 1e kl. P.E.N.Prins Hendrik laan 29, Overveen. van Schaaik, E. M., Inspecteur Levensverz. Mij., Platanenlaan 21, Bloemendaal. Schaank, R. H., Arts, Brederodelaan 27, Santpoort-Station. Schaap, C., Agent van Politie, Noordlaan 58, Santpoort-Station. Schaap', C., Esschenlaan 19, Bloemendaal. Schaap Jzn., G. H., Leeraar M.T.S. Haarlem en Amsterdam-Z., Prof. v. Vlotenweg 9a, Bloemendaal. Leeraar Duitsch en Economische Taal M. O. Opleiding Praktijkexamens Nederlandsche en Duitsche Handelscorrespondentie. Bijwerken leerlingen H.B.S. en M.U.L.O. voor Duitsch en Boekhouden. Prof. v. Vlotenweg 9a - Bloemendaal - Tel. 23929 Schaap, G. J. P., Kantoorbediende, Or. Nassaulaan 148, Overveen. Schaap, J., Vertegenwoordiger, Ign. Bispincklaan 50, Bloemendaal. Schaap, L., Stoker-machinist, Noordlaan 16, Santpoort-Station. Schaap, L., Agenturen (grondstoffen en metalen), Prins Hendrik laan 27, Overveen. Schaaper, J., Zonnebloemlaan 1, Aerdenhout. Schaaper—van den Berg, Wed. M., Zonnebl.laan 13, Aerdenhout. van Schaardenburg, F. J. J., Fabrikant Textielgoederen, Mr. H. Enschedeweg 5, Aerdenhout. Schade van Westrum—de Booy, Wed. M. H. C. P., Rijnegom- laan 5, Aerdenhout. van Schaeck Mathon, Mr. E. H. F. W., Rechter Arr. Rbk. Haarlem, Lonbar Petrilaan 18, Overveen. van Schagen, G., Kruidenier, Vogelenz.weg 93a, Vogelenzang, van Schagen, J. P., Landbouwer, Oosterduinweg 16, Aerdenhout. Schager, J., Beambte N.S., Vogelenz.weg 362, Vogelenzang, van Schaik—Cassé, Wed. C. W., Donkerelaan 10, Bloemendaal. van Schaik, Mevr. M., Bosch en Duinlaan 3, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 127