u VEEN HAAGEN V LOOD- EN ZINKWERKERS Zijl weg 288-290 - Overveen - Tel. 10339 BRANDSTQFFENHANDEL J. VOGEL 120 Rollandslaan 40 OVERVEEN Telefoon 11431 Uitendaal, C. J. M., Landbouwer, Aelbertbergweg 1, Bloemendaal. Uitenhage de Mist, A. L., Waldeck Pyrmontlaan 22, Overveen. Uittenbosch, M., Bankemployé, Prins Hendriklaan 2, Overveen. UlothZubli, Wed. M. G. M. D., Boekenroodeweg 6 (inw.), Aerdenhout. van Ulzen, J. B., Directeur N.V., Esschenlaan 16, Bloemendaal. Urban, J. C., Huisbewaarder en Chauffeur, Jan Willem Frisolaan 9b, Overveen. Urbanus, C., Inkooper, Noorder Stationsweg 12, Bloemendaal. Uyldert, G. A. J., Procuratiehouder, Oranje Nassaulaan 16, Overveen. Uylenhoed, C. Ch., Directeur N.V., lepenlaan 33, Bloemendaal. Uytendaal, L. A., Wijnhandelaar, K. Kleverlaan 18, Bloemendaal. Uijtendaal—Daans, Wed. M. J., Dompvloedslaan 43, Overveen. Uijthoven, C., Los arbeider, Vogelenzangscheduinweg 1, Vogelenzang Vader, A., Loodgieter, Vogelenzangscheweg 93, Vogelenzang. Vader, H., Brievenbesteller, Alb. Thijmlaan 25, Santpoort-Station. Vader, P. A., Behanger, Graaf Florislaan 2, Vogelenzang. Valk, J., Chauffeur, Verbindingsweg 33, Bloemendaal. van der Valk, F. M. E., Kantoorbediende, Zandvoorterweg 9, Aerdenhout. van der Valk, J. W. F., Bouwondernemer, Kinheimweg 1a, Bloemendaal. Valken, Dr. K. C. A., Arts, Spechtlaan 5, Aerdenhout. Valkenberg, A. F., Krankz.verpleger, van Ewijckweg 8, Santpoort- Station. van Valkenburg, Mr. J. F. Th., Advocaat, Rijperw. 3, Bloemendaal. Vallenduuk, G., Concierge O.L. School Bloemendaal, Bosch en Duinlaan 24, Bloemendaal. Valster—van der Kemp, Wed. F. M., Bleekerspad 7, Bloemendaal. Valster, J., Los werkman, Boschlaan 28, Bloemendaal. Vandervelden, J., Bibliothecaris, Saxenb.weg 1a, Bloemendaal. Varekamp, J. H., Directeur med. cons, bureau v. alcoholisme, Prins Hendriklaan 89, Overveen. de Vassy, Ir. C. HL, Civiel Ingenieur Prov. Waterstaat, Dr. Dirk Bakkerlaan 36, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 144