w L. P. WALBRECHT J. VELDHOVEN - Tel. 8306 - SANTPOORT-STATION Autogene Lasch- en Snij-inrichting RADIO-TECHNISCH-BU REAU Bloemendaalscheweg 125, Telefoon 22004 BLOEMENDAAL 131 de Vries, O., Hoofdagent van Politie, Noordlaan 21, Santpoort- Station. de Vries, P., Arbeider gasbedrijf, Vogelenz.scheweg 344, Vogelenzang, de Vries, R., Accountant, Vrijburglaan 35, Overveen. de Vries, S., Varkensfokker, Alb. Thijmlaan 47, Santpoort-Station, de Vries, T. J., Inspecteur Stoomv. Mij Noordzee, lepenlaan 43, Bloemendaal. de Vries, Th. H., Kantoorbediende, Bosch en Duinplein 4, Bloemendaal. de Vries, fa. G. Vries, Th. W., Slager, Zijlweg 8, Overveen. de Vries, T. F., Militairenweg 14, Overveen. de Vries-van Veen, Wed. Y. N., Joh. Verhulstweg 21, Santpoort- Station. Vring, G. H., Kantoorbediende, Vogelenz.scheweg 139, Vogelenzang, van dér Vring, Th., Pensionhouder, Potgieterweg 11, Bloemendaal. Vrolijk, J. J., Oranje Nassaulaan 152, Overveen. Vrolijk, Mejuffr. M. J., Arts, Oranje Nassaulaan 152, Overveen. Vroom, Ir. L., Werkt.ingenieur, Zonnebloemlaan 12, Aerdenhout. Vrij, Dr. M. J. C., Advocaat en Procureur, Spiegelenburghlaan 7, Aerdenhout. Vrij-Katholieke Gemeente, Kerkgebouw, Popellaan 1, Bloemendaal. Vrijland, J. S. M., Rentmeester, Duinvlietspad 2, Overveen. van der Vuurst de Vries, P., Tandarts, Hartenlustl. 24, Bloemendaal. Vuijk, P., Hartenlustlaan 9, Bloemendaal. Vuijk, P. J., Candidaat-notaris, Mauricialaan 23, Overveen. van de Waa, H. O., Kantoorbediende, Oranje Nassaulaan 171, Overveen. de Waal Malet'ijt, J. J., Aannemer, Korte Zijlweg 29, Overveen. Waalewijn, Mejuffr. J., Bloemendaalscheweg 202, Overveen. Waanders, G. W., Los werkman, Boschlaan 29, Bloemendaal. van Waard, H., Tuinman, Jan Willem Frisolaan 10, Overveen. Waasdorp, G. N., Vogelenzangscheweg 304, Vogelenzang. Waasdorp, H., Nachtwaker, Dompvloedslaan 1, Overveen. Waasdorp, M. M. G., Monteur, Gr. Florislaan 37, Vogelenzang. Waaijer P., Caféhouder, Brederodelaan 80, Bloemendaal. Wagena'ar—Kelder, Wed. A. S., Vijverweg 15, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 155