AUTOSPUITIN RICHTING A. KEULEN B ZANDSTRAAL-BEDRIJF BURGWAL 66 - HAARLEM - TELEF. 15793 van Apeldoorn, K. J., Gemeentebode, Bloemend.weg 245, Overveen. Apotheek „Elswout", Drs. A. P. W. v. d. Ham, Apotheker, Bloemen- daaischeweg 341, Overveen. Apotheek, N.V. Bloemendaalsche, Bloemendaalscheweg 85, Bloemendaal. Apswoude, J., Gemeentewerkman, Leidschevaart 66, Vogelenzang. Apswoude, P. A., Bloemistknecht, Leidschevaart 148, Vogelenzang. Apswoude, Th., Leidschevaart 160, Vogelenzang. Apswoude, Th. S., Chauffeur, Leidschevaart 76, Vogelenzang, van den Arend, Mej. D. J. M., Nic. Beetslaan 8, Aerdenhout. van den Arend, Mej. J. H., Nic. Beetslaan 8, Aerdenhout. Arendse, J., Rijnegomlaan 37, Aerdenhout. Arendsen—Bakker, Wed. E. J. C., Prof. van Vlotenweg 12, Bloemendaal. Arens, R. J., Kleermaker, Schaepmanlaan 32, Santpoort-Station. Aries, W. Th., Caféhouder, Vogelenzangscheweg 182, Vogelenzang. Arnhardt, J. G., Fabrikant van cacao en chocolade, Noorder Stationsweg 22, Bloemendaal. Arnolli—van Dijken, Wed. F., Kleverlaan 107, Bloemendaal. Asbacher, A. L., Handelsagent schoenfournituren, Rijnegomlaan 62, Aerdenhout. Asbeek Brusse, P., Makelaar in drogerijen, Slingerw. 7., Aerdenhout. van Asdonk, J. A., Architect, Dr. D. Bakkerlaan 53, Bloemendaal. Assenbroek, L., Korte Kleverlaan 8, Bloemendaal. van Assendelft de Coningh, K. D., Bentveldsweg 110, Aerdenh. Assmann, H. W., Journalist, Oranje Nassaulaan 83, Overveen. van Asten—Muijderman, Wed. C. E., Teding van Berkhoutlaan 21, Aerdenhout. Auer, J. U., Stafemployé H.V.A., Spiegelenburghlaan 12, Aerdenhout. van Baak, A., Schoenmaker, Korte Kleverlaan 40, Bloemendaal. van Baak Jr., A., Rijks Gediplomeerd Schoenmaker, Maat- en Reparatie-Inrichting, Korte Kleverlaan 40, Bloemendaal. van Baak, C. F., Duinwijckweg 7, Bloemendaal. van Baak, D., Chauffeur, Midden D. en Daalschew. 26, Bloemendaal. van Baak, H., Loodgieter, Verbindingsweg 31, Bloemendaal. Baanders, H. A. J., Architect, Zuidlaan 3, Aerdenhout. Baarbé, H. L., Journalist, Oranje Nassaulaan 2, Overveen. Baard, C. W. H., Bloemendaalscheweg 287, Overveen. Baarda, R., Veldarbeider, Graaf Florislaan 53, Vogelenzang, van Baarle, W. H., Chef Service-afd. ,,De Spaarnestad", Julianalaan 12, Overveen. Baars, B. J., Sigarenfabrikant, Bentveldsduinweg 10, Aerdenhout.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 24