Begrafenisvereeniging HET BLOEMEHDAALSCH WEEKBLAD Bloemendaalsche Directie C. CASSEE Bloemend.weg 4a - Bloemendaal - Tel. 22444 van Blommestein, H. J., Technisch Expert, Midden Duin en Daalscheweg 20, Bloemendaal. Biijleven, G., Broodbakker, Leidschevaart 142, Vogelenzang. Bode, D., Assuradeur, Pr. Mauritslaan 106, Overveen. Bodewes, H. F., Winkelschef V. D., Or. Nassaulaan 134, Overveen. Bodt, G. J., Verbindingsweg 17, Bloemendaal. Boegschoten, H., Tuinbaas, van Lennepweg 20, Aerdenhout. Boek- en Kunsthandel „Boekenrode", M. Sas, Zandvoortschelaan 147, Heemstede-Aerdenhout. Boekhandel fa. A. Vernout. Winkels Bloemendaalscheweg 53, Bloemendaal Bloemendaalscheweg 255, Overveen. Boekhandel J. M. de Wit, Bloemend.weg 123a, Bloemendaal Boekhout—van Leeuwenstein, Wed. J. P., Rustenburgherweg 6, Bloemendaal. Boelen—Ranneft, Mevr. Dra. N., Leerares talen, Bosch en Duin- laan 5, Bloemendaal. Boelhouwer, C. M., Technisch Hoofd-ambtenaar P. W. N., Bosch en Duinplein 6, Bloemendaal. Boelhouwer, J., Hoofdopzichter Amsterdamsche Waterleiding, Vogelenzangscheweg 21a, Vogelenzang. Boelkens, Th. H., Dr. D. Bakkerlaan 51, Bloemendaal. Boelstra, J., Ir., Directeur eener N.V., Distellaan 22, Aerdenhout. Boer, Kantoor Adr. red. Focus, Z. Stationsweg 33, Bloemendaal. Boer—Jansonius, Wed. L., Bloemendaalscheweg 287, Overveen. Boer, R. C.,Hoofdleeraar Amsterdamsch Conservatorium, Mauricia- laan 5, Overveen. BoerHeimens Visser, Wed. M. G., Duinwijckweg 1Bloemendaal. de Boer, A., Koopman in Aardappelen, Ign. Bispinckl. 2, Bloemendaal. de Boer, C. J., Handelsagent, lepenlaan 22, Bloemendaal. de Boer, G., Bankbeambte, Or. Nassaulaan 67, Overveen. de Boer, H. J., lepenlaan 56, Bloemendaal. de Boer, J.,Procuratiehouder N.V. Philips. Vijverweg 5, Bloemendaal. de Boer, J., Opzichter gemeente-waterleiding, Hooge Duin en Daalscheweg 21, Bloemendaal. Bureau: Korte Kleverlaan 64 - Bloemendaal - Tel. 23453 Opgericht 1906 Door intensieve bezorging in groote oplage HET publiciteits- middel voor de gemeente Bloemendaal en haar directe omgeving Advertentie-tarieven op aanvraag Abonnementsprijs f 1.per halfjaar

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 33