ojus VAN DIJK OKKER - Kleverlaan 8 - BLOEMENDAAL 6 uur van uw tijd en wij zorgen dat U overal kunt mee dansen H. KWEKKEBOOM Nieuwe Gracht 98, Telefoon 13525 Haarlem Tl WONINGINRICHTING TELEFOON 22053 Dankelman, H., Hoofdonderwijzer, Ted. v. Berkhoutlaan 27, Aerdenhout. DankbaarGerritsen, Wed. A., Bosch en Duinpl. 8, Bloemendaal. van Dantzig, J. F., Musicus, Bloemend.weg 98a, Bloemendaal. van Dantzig—Lind, A. S., Zweedse Heilgymnastiek, Massage en Zonnelampbehandeling, Bloemend.weg 98a, Bloemendaal. Daranyi, I. A., Directeur N.V. Holl. Magyaarsche Handelsver., Tramweg 9, Aerdenhout. Daudeij, M. J., Sterreboschlaan 7, Bloemendaal. Davelaar, C. G., Verbindingsweg 36, Bloemendaal. Davidson, Mr. B. T. A. N., Advocaat, Langelaan 7, Aerdenhout. Davidson, M., Oranje Nassaulaan 22, Overveen. Dechesne, B. H. H., Julianalaan 2, Overveen. Dedding, J., Gemeente-arbeider, Vogelenz.weg 314, Vogelenzang. Dedding, J., Grondwerker, Vogelenz.weg 326, Vogelenzang. Dedding, L. H., Bloemistknecht, Zilkerweg 8, Vogelenzang. Dedding, W., Ploegbaas bij de Gemeente Bloemendaal, Vogelen- zangscheweg 336, Vogelenzang, van Dedem, A. C. A. Baron, Boekenroodeweg 6, Aerdenhout. Deekens, Mej. F. A., Kraamverzorgster, de Genestetweg 22, Bloemendaal. Deekens, H. E., Reiziger in Sigaren, de Genestetweg 22, Bloemendaal. van Deelen, J. A., Machinist, Tetterodeweg 31, Overveen. Deinum, F., Kunstschilder, Or. Nassaulaan 39, Overveen. Dekker—Jonker, Mevr. A., Kinderarts, Slingerweg 5, Aerdenhout. Dekker, B., Vischhandelaar, Zomerzorgerlaan 4a, Bloemendaal. Dekker, C. P., Chauffeur, Bosch en Duinlaan 30, Bloemendaal. Dekker, F. H., Bouwkundige, Dr. D. Bakkerlaan 39, Bloemendaal. Dekker, G. A. M., Kantoorbediende, Veldlaan 8, Aerdenhout. Dekker, J., Huisschilder, Graaf Florislaan 12, Vogelenzang. Dekker, J., Procuratiehouder, Prins Hendriklaan 127, Overveen. Dekker, J. C. G., Huisschilder, Leidschevaart 174, Vogelenzang. Dekker, L. M., Importeur en Exporteur, Slingerweg 5, Aerdenhout. Dekker—van den Berg, Wed. S., Bloemend.weg 283, Overveen. Dekker, W. A., Zeepfabrikant, Parkweg 15, Bloemendaal. Delachaux, E. V. R., Fabrikant, Dr. D. Bakkerlaan 73, Bloemendaal. Delfgaauw, B. M. I., Leeraar Ned. Letteren, Ernst Casimirlaan 83, Overveen.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 47