43 Gransbergen, T., Accountant, Vogelenzangscheweg 50, Aerdenhout. Gras Spoor, Fa., v.h. J. J. v. Kempen, Beh., Stoff.- en Woning inrichting, Bloemendaalscheweg 47, Bloemendaal. Gras, J. A., Behanger, Bloemendaalscheweg 49, Bloemendaal. Grasveld, A. M. J., Potgieterweg 11, Bloemendaal. Grauwen, W. J., Kuiper, Graaf Florislaan 47, Vogelenzang. Graves, P., Meubelteekenaar, Oranje Nassaulaan 20, Overveen. Grevers, Mej. A. E., Oosterduinweg 243, inw., Aerdenhout. Grimberg, F. W., Prins Hendriklaan 101, Overveen. Grimmon, F. H. A., Procuratiehouder, Potgieterw. 17, Bloemendaal. Grippeling, N. W. F., Kantoorbediende, Zijlweg 3, Overveen. Groen v. d. Erf, Wed. A. J. M., Hofje van Stoel 1, Bloemendaal. Groen, J., Comm. in Effecten, Goudsbloemplein 10, Aerdenhout. Groen, J., Scheepswerktuigkundige, Bloemend.weg 260, Overveen. Groen, J. J., Vogelenzangscheweg 340, Vogelenzang. Groen, J., Techniker centr. verwarming, Dr. D. Bakkerlaan 12, Bloemendaal. Groenendijk, J. C., Techn. hoofdambtenaar Rijkswaterstaat, Mauricialaan 8, Overveen. Groenestein, Alb. J., Astroloog, Zuider Stationsweg 10, Bloemendaal. Spreekuur dagelijks van 1012 uur en volgens afspraak, behalve Zondags. Groeneveld, A., Agent van politie, Kinheimweg 19, Bloemendaal. Groeneveld, A., Boekhouder, lepenlaan 15, Bloemendaal. Groeneveld, J., Administrateur, Ted. v. Berkh.laan 41, Aerdenhout. Groeneveld, J., Kerkplein 18, Bloemendaal. Groeneveld—Beerman, Wed. M. C., Filiaalhoudster, Bloemen daalscheweg 265, Overveen. Groeneveld, Ir. P. J., Electr. Techn. Ingenieur, Goudsbloemplein 1, Aerdenhout. Groeneveld, W. A., Zandvoorterweg 64, Aerdenhout. Groenevelt, Ir. A., Ingenieur, Noorder Stationsweg 8, Bloemendaal. GroenewegenWittkamp, Wed. L. A. M., Pr. Mauritslaan 118, Overveen. Groeninx van Zoelen, O. M. Baron, Directeur N.V., Boeken- roodeweg 43, Aerdenhout. Groesz, J. G., Koopman, Leeuwerikenlaan 11, Aerdenhout. Groosbill, J., Zandvoorterweg 86, Aerdenhout. Groot—Gude, Wed. A. M., Schaepmanlaan 19, Santpoort-Station. Groot, G. H., Koopman in thee, Zonnebloemlaan 40, Aerdenhout. Groot, K., Bloemist, Saxenburgerweg 5, Bloemendaal. de Groot, A., Directeur N.V. (aannemersbedrijf), Dr. D. Bakker laan 90, Bloemendaal. de Groot, B., Confectiefabrikant, Grenslaan 24, Aerdenhout. de Groot, C. J., Gemeente-secretaris, Bloemendweg 229, Overveen. de Groot, F. C., Procuratiehouder, Ernst Casimirlaan 26, Overveen. de Groot—Berghuis, Wed. G., Julianalaan 150, Overveen. de Groot, HL, Handelsreiziger, Oranje Nassaulaan 61, Overveen. de Groot, J., Winkelchef, Bloemendaalscheweg 51, Bloemendaal. de Groot, J. A., Directeur N.V., Bloemend.weg 17, Bloemendaal. de Groot, L., Koopman in tabak, Acacialaan 30, Bloemendaal. de Groot, Czn., Aanneming en Zandlevering Mij. N.V., A. Berkenlaan 1, Bloemendaal. Grootegoed, A. J., Varkensslager, Bloemend.weg 76, Bloemendaal. Grootegoed, C., Loodgieter, Bloemend.weg 93, Bloemendaal. Grootegoed Zoon, H., Loodgieters, Kerkplein 19, Bloemendaal. Grootegoed, H., Loodgieter, Boschlaan 32, Bloemendaal. Grootens, A. J., Kunstschilder, Kinheimweg 2, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 63