P. de Kori Verbindingsweg 24 Het Verversingshuis „Kraantje Lek" W. BEUNDER, Verbindingsweg 21, BLOEMENDAAL Heeren- en Ki nd er-Kapper Bloemist Smaakvol Bloemwerk Telefoon 22338 Korsman, C., Voorman op Machinefabriek, Alb. Thijmiaan 55, Santpoort-Station. Korsman, W. B., Slager, Dompvloedslaan 39, Overveen. Korstanje—de Visser, Wed. M. M., Kinheimweg 3, Bloemendaal. Korstjens, W. R. Winkelier in Kantoorartikelen, Prins Hendrik laan 120, Overveen. Hygiënische- en vakkundige bediening Beleefd aanbevelend de Kort, P., Kapper, Verbindingsweg 24-, Bloemendaal. Kortekaas, D., Tuinier, Graaf Florislaan 2b, Vogelenzang. Kortekaas, J., Tuinman, Vogelenz.weg 384, Vogelenzang. Korzelius, B., Alb. Thijmiaan 3, Santpoort-Station. Koster, C. H., Kantoorbediende, Or. Nassaulaan 142, Overveen. Koster, J. Th., Magazijnbediende, Zomerz.laan 22, Bloemendaal. Koster, P., Boekhouder, Prins Hendriklaan 104, Overveen. Koster, W., Procuratiehouder, Ign. Bispincklaan 64, Bloemendaal. Kout, T., Koopman in Ijzerwaren, Julianalaan 23a, Overveen. Kraamverzorgster, Rijksgedipl. Zr. IJ. Roze, Ign. Bispincklaan 10, Bloemendaal. Kraantje Lek, W. Dijkstra, Duinlustweg 22, Overveen. Kraaijer, P., Kruidenier, Duinweg 43, Santpoort-Station. Krabbe, G., Tuinman, Bentveldsweg 136, Aerdenhout. Kraetzer, H. A. E. M., Directeur N.V., Zandv.pad 4, Overveen. Kraft, Ir. H. C., Ingenieur, Julianalaan 25, Overveen. Krakenberger, H. W., Koopman in Hop, Dahlialaan 1, Aerdenhout. Krakenberger, J. O., Koopman in Hop, Sparrenlaan 23, Aerdenhout. Kramer, Chr. E., Comm. in Effecten, Or. Nassaulaan 158, Overveen. OVERVEEN Aan de voet der BUNKERT Groote Speeltuin. Uitzichttoren Model Melk - Boerderij Elswout Speciaal tarief voor schoolkinderen Vraagt prijsopgaaf voor maaltijden TELEFOON 1-3-6 -8- 5 Aanbevelend, W. DIJKSTRA

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 88