72 van Lent,, Garage, Buick en Chevrolet-dealer, o.a. voor Aer- denhout, Raadhuisstraat S365, Heemstede, van Lente, H., Handelsagent, Verbindingsweg 6, Bloemendaal. Lenterman, C. A., Schilder, Veldlaan 21, Aerdenhout. Lentz, A., -Stationschef, Zuider Stationsweg 18, Bloemendaal. Leonhard, J. W. Klapheklaan 9a, Aerdenhout. Lepper, J. G., Kantoorboekhandelaar, Sparrenlaan 6, Aerdenhout. Lessenich, H. M., Directeur v. Deutsche Kamer v. Koophandel voor Nederland, Asterlaan 24, Aerdenhout. de Lestrieux Hendrichs, Mr. Th. F. M., Assuradeur, Vijverweg 12, Bloemendaal. Lette, G. F., Makelaar in Thee, Zandv.weg 43, Aerdenhout. Leupen, Ir. J., Architect PW Gem. A'dam, Mauricialaan 38, Overveen. van Leuven, A. N., Los Werkman, Zeeweg 2 (inw.), Overveen. van Leuven, E., Caféhouder, Bloemend.weg 271, Overveen. Levenbach, A., Koopman in Schoenen, Zandv.weg 8, Aerdenhout. Levensmiddelenbedrijf N. A. Marbus v/h J. Tanis, Korte Klever laan 46, Bloemendaal. Levert, J. Ph., Directeur Cultuur Mij. „Pagottan", Militairenweg 1, Overveen. Levie, Mej. R., Muziekonderwijzeres, Hartenl.laan 2-8, Bloemendaal. Levy, A. Z., Koopman, Verbenalaan 15, Aerdenhout. van der Ley— Marx, Wed. M. A. J., Anjelierenlaan 6 (inw.), Aerdenhout. van Leijenhorst, Mr. A., Advocaat en Procureur, Zandv.weg 17, Aerdenhout. Lieftinck, G., Boekenroodeweg 16, Aerdenhout. de Lieme, Mevr. H., Grenslaan 2a, Aerdenhout. Lieneman, B., Koopman in Kol. Waren, N. Stat.weg 10, Bloemendaal. van Lierop, Dames F. M. en J. A., Schoenenmagazijn, Bloemen- daalscheweg 93, Bloemendaal. van Lierop, M. G., Bloemistbaas, Leidschevaart 8, Vogelenzang, van Lieshout, J. M., Boekhandelaar, Julianalaan 124, Overveen. van Lieshout, Th. M., Leeraar R.K. Lyceum, Rio Grandelaan 46, Overveen. Lieve, T. E. R., Zandvoorterweg 3, Aerdenhout. Lighallen van de Haarlemsche Vereen, tot Bestrijding der T.B.C., Directrice Zr. Th. W. Moquette, Bergweg 60, Santpoort-Station. Ligthart, H., Metselaar, Bosch en Duinlaan 33, Bloemendaal. Limburg, J., Afd.chef K.P.M., Rustenburgherweg 9, Bloemendaal. Limburg, L. Fabr. van Zilverwerken, Bloemendaalscheweg 105, Bloemendaal. Lina, A., Nachtwaker, Leidschevaart 22, Vogelenzang, van de Linde, C., Architect, Zonnebloemlaan 3, Aerdenhout. van de Linde, C. J., Hoofd-machinist, Tetterodeweg 25, Overveen. van de Linde, W., Opzichter-teekenaar P.W.N., Zonnebloemlaan 3, Aerdenhout. van der Linde—de Boer, Wed. J., Berkenlaan 1, Bloemendaal. Lindeman, B. Ch., Stoker, Oranje Nassaulaan 8, Overveen. Lindeman, B. J., Installateur, Korte Kleverlaan 10, Bloemendaal. Lindeman—Mienis, Wed. C., Boschlaan 61, Bloemendaal. Lindeman, Ch. J., Timmerman, Zijlweg 9, Overveen. Lindeman, J. F., Groentenhandelaar, Bloemend.weg16, Bloemendaal. Lindeman, J., Loodgieter en Zinkw., Bleekerspad 9, Bloemendaal. Lindeman, V. C., Chauffeur, Dompvloedslaan 37, Overveen. van der Linden, A. W., Koopman Chemicaliën, Vrijburglaan 26, Overveen. van der Linden, A., Gem.-arbeider, Vogelenz.weg 194, Vogelenzang.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 94