Rudolph Radsma SPECIALITEIT IN GRAFWERKEN Technische Dienst: "Bureau Brouwerskolkweg 2, Overveen, Telefoon 23250 Geopend alle werkdagen van 1012 uur. Deze dienst omvat': gemeentewerken, bouw- en woningtoe zicht, wandelplaatsen en plantsoenen, reiniging Directeur: J. de Jong Czn., Telefoon woning 22340 Waarn. Directeur: H. M. Krimp, technisch-hoofdambtenaar, Telefoon woning 12218 Technisch-hoofdambtenaar afd. wegen en reiniging: J. W. van den Elshout, Telefoon woning 17840 Ploegbazen: W. Dedding en J. van Dijkhuizen Technisch ambtenaar, afd. Bouw- en Woningtoezicht: Ch. Lebeaji Hoofd van den Platsoenendienst: G. J. Boeschoten, Telefoon woning 16561 Ploegbaas: P. C. van der Maas Opzichter-doodgraver: A. van Dompselaar Technisch ambtenaar onderhoud gebouwen, kadaster, enz. D. de Vos Afd. Boekhouden: J. Th. van Steen wijk Afd. Autotransport enz.: P. Bakker, chef-monteur Afd. Gem. Electriciteitswei-ken: C. Heitlager Distributiedienst: Distributiekringbureau, omvattende de gemeenten Bloemen- daal en Zandvoort, gevestigd te Overveen, Bloemendaal- scheweg 188, Telefoon 24236 Ledder: J. van Pelt Plaatsvervangend-leider: G. van Zon Bureau geopend op werkdagen van 8.3012.50 uur en van 14.3016 uur, uitgezonderd 's Zaterdags Winterhulp Nederland en Nederlandsche Volksdienst: Bureau Bloemendaalscheweg 188 Geopend op werkdagen van 912.30 uur N Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs: Ds. J. C. Brussaard, Voorzitter, S. A. Wilson, Secretaris, J. A. C. Bleeker, C. J. Dhont, J. A. A. Hock, Mr. J. C. C. W. Hijszeler, D. Kuiper, G. A. van der Meij, J. M. B. van Vlijmen Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs: Mr. Th. F. Raedt, Voorzitter, D. Kool, Secretaris, C. G. J. Bos, Mevr. C. C. M. Wolterbeek-de Stoppelaar Werkplaats Korte Verspronckweg Haarlem Telefoon 10130 Deze oude firma komt nimmer aan Uw woning om over grafsteenen te spreken 7

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 11