GARAGE W. JANSEN Jr. SSSSSSTSSrSj» Stelling - Reparation J. VELDHOVEN - SANTPOORT-ST. Telef. 8306 HAARDEN EN KACHELS Kok, H. C. G., Hoteldirecteur, Zijlweg 2, Overveen Kok, J., Gem.werkman, Bleekerspad 7, Bloemendaal Kok. J. A. F., Pensionhouder, R ustenburgherweg 31, Bl.daal Kok, J. H., Kant.bed., Asterlaan 25, Aerdenhout KOK, P. A., Leeraar Lich. Opvoeding, Heilgymnastiek, Mas sage, Pedicure en algeheele voetverzorging, Lindenlaan 98, Overveen, Telef. 10397 de Kok, A. J., Los werkman, Leidschevaart 58, Vogelenzang de Kok, J., Hulpbest. P.T.T., Dompvloedslaan 53, Overveen Kokke, P. Th., Ass. accountant, Asterlaan 16, Aerdenhout Kokkelkoren, M., Bloemendaalscheweg 285, Overveen Kokkelkoren, W. A., Voerman, Gr. Florislaan 32, Vogelenz. Kol, J. P., Parkwachter Pro v. Ziekenhuis, Brederodelaan 31, Santpoort-Station Kolk, A., Directeur eener N.V., Dahlialaan 10, Aerdenhout Kolk, H., Fabrieksarbeider, Leidschevaart 156, Vogelenzang van der Kolk, H., Agent manufacturen, Pr. Hendriklaan 128, Overveen Kollaart, G., Granietwerker, Vogelenzangscheweg 41, Aer denhout Kolster, C. L., Vischhandelaar, Rusitenburgherweg 4a, Bloe mendaal. Evac. Kolster, M. A., Vischhandel., Rustenburgherweg 7, Bloemen daal Evac Komin, C., Procuratiehouder, I'latanenlaan 83, Bloemendaal König, H. W. M., Kok, Duinvlietspad 4, Overveen Koning—Jaape, Mevr. A., Leeraras, Korte Parkweg 1, Bl.daal Koning, E., Koopman, Aerdenhoutsduinweg 4, Aerdenhout KoningZuijdewijk, Wed. H. A., Alb. 1 hijmlaan 52, Santp.-St. Koning, M. C., Vogelenzangscheweg 5, Aerdenhout Koning, N., Typograaf, Bloemendaalschestraatweg 125c, Santpoort-Station Koning, P., Behanger, Alb. Thijmlaan 18, Santpoort-Station Koning, R., Oranje Nassaulaan 92, Overveen van Koningsbruggen, H., Garnalenvisseher, Rijnegomlaan 3, Aerdenhout Evac. Konzvoor de Wind, J., Klapheklaan 7, Aerdenhout Konz, J. C., Boekhouder, Oranje Nassaulaan 154, Overveen Kooiman, K., Mach. houtbew., Alb. Thijmlaan 48, Santpoort- Station Kooiman, W., Adj. commies Prov. Griffie, Waldeck Pyr- montlaan 17, Overveen Kool, A., Lloofdonderwijzer, Duinlustparkweg 8, Santpoort- Station Evac. Kool, Mr. D. A., Oranje Nassaulaan 162, Overveen Kool, D., Mauricialaan 2, Overveen Kool, J. P., Kaashandelaar, N. Stationsweg 2, Bloemendaal Koolhaas Revers, J., Journalist, Lindenlaan 97, Overveen Koolloos, P. M., Grondwerker, Alb. Thijmlaan 46, Santpoort- Station Koop, J. J., Brandst.handelaar, Korte Zijlweg 1, Overveen Koopal, P. B. M., Koopm. gloeilampen, Laan van Boreel 12, Bloemendaal Kooper, A. G., Chauffeur-tuinman, Zomerzorgerlaan 24, Bloemendaal Koopman, Zr. A., Verpleegster, Bloemend.weg 307, Overveen Koopman, H., Boomkweeker, N. Stationsweg 18, Bloemend. 125

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 135