ONDERWIJS MIDDELBAAR ONDERWIJS Kennemer Lyceum, Adriaan Sjooplaau, Overveen (tijdelijk H.B.S. A„ Raaks, Haarlem en le H.B.S. B, Zijlvest, Haar lem) en Willem de Zwijgerlaan 114. Overveen. Vfd. Gymnasium, I I.B.S. A, H.B.S. B, Vloiitess-ori, Voorber. Hooger- en Middelb. Onderwijs, Indir. Onderwijs (Avio), Indir. voortgezet onderwijs (U.L.O.j. R. Kuitert, Rector. Erkende Meisjesschool ,,'t Kopje", Koepellaan 8, Bloemend. Middelbaar onderwijs met 5-jarigen cursus. Mej. Y. J. M. Steyns, Directrice. Spreekuur Dinsdag 11-12, Vrijdag 2-3 uur. OPENBAAR ONDERWIJS Hartenlustsehool, Bloemendaal, Vijverwe'g (tijdelijk Midden Duin en Daalscheweg 22, Bloemendaal). Hoofd: Dr. T. Popma. Bornwaterschool, Bloemendaal, Ign. Bispincklaan (tijdelijk St. Joseph Gesticht, Dennenweg, Bloemendaal). Hoofd: J. B. Klein Poelhuis Willem de Zwijgerschool, Overveen, Willem de Zwijgerlaan. Hoofd: W. R. Jansen. Vondelschool, Aardenhout, Juliana v. Stolberglaan (tijdelijk van Lennepweg 2). Hoofd: J. A. C. Bleeker. Graai' Florisschool, Vogelenzang, Vogelenzangscheweg. Hoofd: G. J. Kelder. BIJZONDER ONDERWIJS Christelijke School voor L.O. en U.L.O., Bloemendaal. Bosch en Duinlaan la. Hoofd: Tj. K. Roosjen. Zomerzorgeflaan 5 Bloemendaal. Opleiding Gymnasium, H.B.S. en Lyceum, U.L.O. afd. opl. H.B.S., M.T.S., Zeevaartschool enz. Bloemendaalsche School vereeniging, Bloemendaal, Lage Duin en Daalscheweg (tijdelijk Bosch en Duinlaan la). Hoofd: S. A. Wilson. R.K. St. Theresiaschool voor meisjes, Bloemendaal, Dennen weg. Hoofd: Zr. A. L. M. ten Brink Opleiding voor Lyceum, Gymnasium enz. In het 7e leer jaar wordt gelegenheid gegeven het diploma lingerie te behalen. In het 8e leerjaar het diploma voor costumière. R.K. Jongensschool „St. Adelbertus", Bloemendaal. Dennen weg 15. Hoofd: J. J. Luyben. Opleiding voor Lyceum, U.L.O. enz. R.K. Jongensschool te Overveen, Zandvoorterpad 8 (tijdelijk Willem de Zwijgerschool. Overveen). Hoofd' der school: G. A. van der Meij. Onderwijzeres: Mej. M. Th. Krol. Onderwijzers: L. N. ten Hacken, B. J. v. Oploo. J. A. van Overbeek, J. J. ten Berge, P. J. Nijs. Vakleeraar in de gymnastiek: A. Senden. Vakleeraar in handenarbeid: II. Th. Veringa. De school telt zeven leerjaren. Aanvang van het school jaar 1 September. Behalve in de gewone vakken, wordt 10

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 14