GARAGE W. JANSEN Jr. zandvoortscüelaan 139 stallinq - Reparatiën VAN DIJK OKKER - Kleverlaan 8, Bloemendaal BEHANGERIJ - STOFFEERDERIJ - TELEFOON 22053 TELEFOON 26455 P0ST6IR0 224070 ij r Sanovsky, J., Kleermaker, Bloemendaalscheweg 339. Overv. van Santen, P. H., Makelaar in koffie, Asterlaan 29, Aerdenh. Sargentmi, J. J. F., Loodgieter, Verbindingsweg 7, Bloemen- daal. Werkplaats: Platanenlaan 89, Bloemendaal Sarnighausen, Mevr. H. W. M., Teding van Berkhoutlaan 15, Aerdenhout de Savornin Lohman, Jhr. W. H., Cand.-notaris, Prof, van Vlotenweg 6, Bloemendaal Schaafsma, G., Techn. ambten. Ie kl. P.E.N., Prins Hendrik laan 29, Overveen Schaank, J. R. II., Arts, Brederodelaan 27, Santpoort-Station. Ev.-adres: Bosscheweg 54, Boxtel Schaap, C., Opperwachtmeester van, politie, Noordlaan 58, Santpoort-Station Schaap, C., Esschenlaan 19, Bloemendaal Schaap Jzn., G. H., Leeraar M.T.S., Prof. van Vlotenweg 9a, Bloemendaal Schaap, G. J. P., Kant.bed., Oranje Nassaulaan 148, Overv. Schaap, J., Vertegenw., Ign. Bispincklaan 50, Bloemendaal Schaap, L., Stoker-machinist, Noordlaan 16, Santpoort-Stat. Schaap, L., Agenturen grondst. en met., Prins Hendriklaan 27, Overveen Schaaper, J., Agent Ho 11 Soc. v. Levensverz., Zonnebloem laan 1, Aerdenhout Schaapervan den Berg, Wed. M., Zonnebloemlaan 13, Aer denhout van Schaardenburg, F. J. J., Fabr. textielg., Mr. II. Enschede- weg 5, Aerdenhout Schade van Westrum, J. H. D., Leider Bronwaterbedrijf, Rijnegomlaan 5, Aerdenhout Schade van Westrumde Booy, Wed. M. H. C. P., Rijne gomlaan 5, Aerdenhout van Schaeek Matlion, Mr. E. H. F. W., Rechter Arr. Rechtb. Haarlem, Juliana van Stolberglaan 10, Aerdenhout Schiifer, H. C., Tandarts, Pinellaan 4, Santpoort-Station van Schagen, G., Los arbeider, Vogelenz.weg 93a, Vogelenz. van Schagen, J. P. Landbouwer, Oosterduinweg 16, Aerdenh van SchaikCassé, Wed. C. W., Donkerelaan 10, Bloemend, van Schaik, Mevr. M., Bosch en Duinlaan 3, Bloemendaal van Schaik, W. G., Winkelier lederw., Ernst Casimirlaan 22, Overveen Schalkwijk, L. Th., Accountant, Rustenburgher weg 25, Bloe mendaal van der Schans, R. S. M., Koopman Ind. Prod., Spiegelen- burghlaan 37, Aerdenhout Schaper, F. B. W., Proc.houder, Lonbar Petrilaan 24, Overv. Sehatborn, J. B., Ernst Casimirlaan 72, Overveen Scheen, J. H., Proc.houder, W. de Zwijgerlaan 98, Overveen Scheepstra, W., Zomerzorgerlaan 16, Bloemendaal Scheffer, N., Gem.ontvanger, W. de Zwijgerlaan 106, Overv. Scheffer, P., Chauffeur, Leeuwerikenlaan 20, Aerdenhout Scheffers, M. A., Bouwondern., Oranje Nassaulaan 69, Overv. Scheltema, H., Tabakshandelaar, Midden Duin en Daalsche- weg 3, Bloemendaal van Schelven, Prof. Dr. A. A., Hoogleeraar Geschiedenis Vrije Universiteit, Distellaan 7, Aerdenhout Schenck de Jong, J. R., Ter Hoffsteedeweg 20, Overveen Schendstok, H. F., Bouwkundige en makelaar, Brederode laan 86, Bloemendaal 173

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 187