Ohmstraat 15, Haarlem Telefoon 27338, Postgiro 434405 DROGISTERIJ van der Dejjl, Ir. L. H., Leeraar M.T.S., Werktuigk. inge nieur, Mauricialaan 42, Overveen Dhaene^ J. A., Arbeider Gemeente Bloemendaal, Jan Wil lem Frisolaan 9a, Overveen Dhaene, P., Grondwerker, Dompvloedslaan 19, Overveen Dhont, C. J., Directeur N.V. Tabaks Mij. „Atamij", Iepen laan 24, Bloemendaal DHuü, F. P., Boekbinderfabrikant, Prins Mauritslaan 121, Overveen Dibbetz, G. C., Leeraar Kon. Instituut K.M., Prins Maurits laan 104, Overveen Dibbits, Ir. H. A. M. C., Ingenieur Rijkswaterstraat, Ign. Bis- pincklaan 68, Bloemendaal. Ev.-adres: Prins Mauritslaan 104, Overveen Dicks, J. H., Koopman in machinerieën, Bloemendaalsche- weg 327, Overveen Dieckman, J., Passage-agent Mij. Nederland, Madelieven- laan 15, Aerdenhout Diemer Kool, Mr. A. A., Secretaris Kennemer Golfclub, Leeuwerikenlaan 8, Aerdenhout VAN EMPELEN VAN DIJK, Zandv.weg 159, Aerdenhout Telefoon 26072 - Kweekersen, Tuinarchitectuur Diemont, C., Duinlustweg 36, Overveen Diepenbrock, Mej. L. A. W. M., Zandvoorterpad 7, Overveen Diependaal, j. G., Tuinman, Boekenroodeweg 25, Aerdenhout van Diest, J., Lindenlaan 26, Overveen Diestel. E., Directeur „Himca", Vijverweg 12, Bloemendaal Dikkenberg, J. F., Arts, Oosterduinweg 251, Aerdenhout van Dillen Mevr. J. M., Duinlustparkweg 9a, Bloemendaal Dingemans, M., Pikeur, Jan Willem Frisolaan 10, Overveen Dingerdis, Chauffeur, Brederodelaan 11, Santpoort-Station Dingerdis, Mevr. W. H., Duinlustparkweg 12, Santpoort-Stat. Dirken, Mej. G. P. W., Secretaresse Zieken-Apostolaat, Korte Kleverlaan 12, Bloemendaal Dirken, H. C., Korte Kleverlaan 12, Bloemendaal Distel, H. J., Priester, leeraar R.K. Lyceum, Ter Hoffsteede- weg 4, Overveen Distributiekantoor, Bloemendaalscheweg 188, Overveen Dito, J. H. A. M., Assuradeur, Lindenlaan 8, Overveen Dixon, H. C., Handelsreiziger in Rijwielen, Kinheimweg 9, Bloemendaal Dobbe, Th. C., Voerman, Zilkerweg 1, Vogelenzang H. DE HOOG OHM Am. Apotheker Het adres voor Patent geneesmiddelen Verbandartikelen Kruiden Toilet- en Huishoudzeep Sponzen - Zeemen Schoonmaakartikelen Schrijfbehoeften enz. 76

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 82