\L J. F. KROONE Tuinaanleg Vaste Plantencultuur J. F. KROONE te OVERVEEN Telefoon 14423 Woonplaats: Oranje Nassaulaan 6, OverVeen -Kweekerijen: Bl.daalscheweg en Dompvloedslaan Wilt U Uw tuin laten aanleggen of veranderen of hebt U iets nodig voor Uw tuin, bezoekt dan eens de kwekerij van Ingang aan de Dompvloedslaan, telef. 14423. U vindt daar alle benodigde materialen en een groot sortiment van planten, bomen, rozen, heesters, vruchtbomen, eet.: een permanente tentoonstelling. Kruit, K., militair, Nd. Stationsweg 21, Bloemendaal. Kruk, H., ambten. P.T.T., Schaepmanln 14, Santpoort-St. KRUL Jr., IV.V. Steenkolenhandel v.h. Fa. J. H., Tetterode- weg 8-10, Overveen, Stationsemplacement, telef. 23517. Krul, B. J., hoofdadministr. P.E.N., Pr. Hendriklaan 160, Overveen. Krusemeijer, Mevr. B. G., Essenlaan 17, Bloemendaal. Krusemeijer-van Parreren, Wed. J. M. Esschenlaan 17, Bloemendaal. Kruup, fl. G., grondwerker, K. Parkweg 1, Bloemendaal. Kruup, fl. G., bloemist, J.. W. Frisolaan 9b, Overveen. Kruijer, Mej. H. J., Nd. Stationsweg 13, Bloemendaal. Kruijer, H. P. F., insp. rijksbureau. Kleverln 113', BI.daal. Kruijer, Mej. H. C. M. W., apothekers ass., Pentislaan 3, Aerdenhout. Kruijer, H. P., Pentislaan 3, Aerdenhout. Kruijer, J. C., kantoorbed., Bentveldsweg 103, Aerdenh. Kruijer, W. F., Zandvoorterweg 15, Aerdenhout. Kruijer, W. F., landbouwer, Pentislaan 4, Aerdenhout. Kruijs, B., Plantsoenlaan 17, Bloemendaal. Kruijswijk-Bosch, Mevr. C. M., E. Casimirln 25, Ov.veen. Kruijswijk-Bruggink, Wed. H., Conollyweg 6, Santp.-St. Kruijt, D. M., Julianalaan 83, Overveen. Krijger, fl., dekknecht, Korte Kleverlaan 72, Bloemendaal. Krijger, P. fl. M., arts, Krullenlaan 17, Bloemendaal. Krijgsman, J. M., proc.houd., Dr. D. Bakkerln 84, B.daal. Krijnen, Mej. M. M., gezelsch.juffr. Rijperweg 12, B.daal. 104

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 128