vakken wordt onderricht gegeven in Frans, Handenarbeid, Boekhouden en Gymnastiek. Opgeleid wordt in 6 jaar voor toelatingsexamen H.B.S., Gymnasium, Kweekschool, Am bachtsschool enz. Vrijburglaan 17, Overveen. Hoofd: R. Stouthamer, Rol landslaan 93, Haarlem (Overveen), telef. 21052. Oplei ding M.ü. en V.H.O. Secr. schoolbestuur: C. Steneker, Julianalaan 52, Overveen. Schoolvereniging „Aerdenhout-Bentveld, Mr. H. Enschedé- weg 22, Aerdenhout, telef. 26424. Hoofd: R. Reinalda, privé, Houtvaartkade 42, telef. 27419. Opleiding: Gym nasium, H.B.S. en Lyceum (Frans onder de schooluren) handenarbeid, sport. van Lennepweg 2, Aerdenhout. Hoofd der school: D. C. van den Heuvel, Bentveldsweg 106, telef. 26941. Spreek uur: Donderdag van 3-4 u.. Opleiding: Gymnasium, H.B.S. en Lyceum. Secr. schoolbestuur: F. Minnema, H. Heyer- manslaan 23, Heemstede. R.K. Opleidingsschool voor Jongens en Meisjes ,,St. An- tonius", Teding v. Berkhoutlaan 20, Aerdenhout. Direct.: N. A. Faase, telef. 27148. Opleiding Gymnasium, H.B.S. en Lyceum. Spreekuur Maandag en Donderdag 4-5 uur aan de school. R.K. Parochieschool voor gewoon lager onderwijs, Voge- lenzangscheweg 91, Vogelenzang. Hoofd: P. J. Gerbrands. Kleuterschool der Borski-Sillemstichting, Boschlaan 26, Bloemendaal. Inlichtingen b. h. hoofd op de schooltijden. Voorbereidende klasse, uitgaande van de Bloemendaal- sche Schoolvereniging, Bloemendaal, Lage Duin en Daal- scheweg 17. Hoofd der school: vacature. Montessori Kleuterschool, Vijverweg 27, Bloemendaal. Neutrale kleuterschool, uitgaande van de afd. Bloemen daal der -vereniging „Volksonderwijs", in enige lokalen van de Hartenlustschool, Vijverweg, Bloemendaal. Overveensche Neutrale Kleuterschool, gevestigd in Stoop s Bad, Overveen. Aerdenhoutsche Kleuterschool te Aerdenhout, gevestigd in enige lokalen der Vondelschool, Jul. v. Stolberglaan. Kleuterschool voorbereidende klasse Schoolvereniging „Aerdenhout-Bentveld", Mr. H. Enschedéweg 22, Aerden hout. Leidster: Mej. L. Heerkens Thijssen. Kleuterschool „Kleuterhof", uitgaande van de Vereniging voor Chr. Voorber. Onderwijs, Overveen, tijd. in gebouw „Irene", Elswoutslaan 1, leerlingen van 4-6 jaar. Secr. Schoolbestuur: C. Steneker, Julianalaan 52, Overveen. XII Koningin Wilhelminaschool voor Christelijk Onderwijs, Christelijke School voor L.O., Tyo H. van Eeghen Instituut, VOORBEREIDEND LAGER ONDERWIJS

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 16