Voerman, Mej. J., secretaresse, J. Mauritspl. 14, O.veen. Voerman-van den Bogaerde, Mevr. E., Hooge Duin en Daal- scheweg 33, Bloemendaal. Voerman, W., J. Mauritsplein 14, Overveen. Voerman, W. F., H. Duin en Daal.weg 33, Bloemendaal. Voet, G., administrateur, Platanenlaan 91, Bloemendaal. Voet, J. M., kantoorbed., Platanenlaan 91, Bloemendaal. Voet, Mej. J. G., tekenares, Busken Huetla.an 1, Bloemend. Voet, W. J., juwelier, Iepenlaan 17, Bloemendaal. Voetelink, Mej. A. M., ambtenares te secretarie, Wal deck Pyrmontlaan 21, Overveen. Vogel, A., directeur N. V. Ned. Vatenfabrieken, de Gene- stetweg 2, Bloemendaal. Vogel, J. fl., pensionhouder, Bekslaan 32a, Vogelenzang. Vogel, L. M. J. F., kapper, Kleverlaan 118, Bloemendaal. Vogel, Mej. P. J. de, naaister, Distellaan 16, Aerdenhout. Vogelenzang, Mej. fl. F., lerares landbouw-huishoud- school, Pi'. Mauritslaan 111, Overveen. Vogelenzang, rentmeester, Pr. Mauritslaan 111, O.veen. Vollbehr, Chr. F., timmerm., O. Nassauln 135, Overveen. Vollbehr, E., ambten, publ. werken, Zijlweg 14a, O.veen. Vollbehr, G., ambten, ter secretarie, Zijlweg 14a, O.veen. Volmuller, H. G., techn adviseur chocoladefabriek, Mau- ricialaan 18, Overveen. Vonck-Netelenbos, Wed. fl. M., Bentveldsduinw .1, A.hout. Vonk, W. fl., stuurm. gr. vaart., Kleverln 61, Bloemend. Voogd, G., handelsagent,E. Casimirlaan 62, Overveen. Voogt, fl., electriciën, Brederodelaan 35, Santpoort-Stat. Voogt, Chr. J., chauffeur-monteur, Oosterduinweg 256, Aerdenhout. Voogt, J. P., grondwerker, Brederodelaan 35, Santp.-St, Voogt, R., mattenmaker, Brederodelaan 35, Santpoort-St. Voorde, Tn. van de, onderwijzer, Vogelenz.w. 188, V.zang. Voordouw, J., sipid, Bloemend.weg 135, Bloemendaal. Voordouw, R. G., politiebeambte, Sparrenlaan 2, Aerdenh. Vooren, J., aannemer-makelaar, W. Pyihnontln 8, O.veen. Vooren, Mej. K. J., onderwijzeres, W. Pyrmontl. 8, O.veen. Vooren, IV. C. van de, loodgieter en electriciën, Zwarte- weg la, Aerdenhout. Voorhoeve, R., journalist, Donkerelaan 6, Bloemendaal. Voorst, E. van, los arbeider, Julianalaan 80, Overveen. Voorst tot Voorst, A. G. M. Baronesse van, secretaresse, Hooge Duin en Daalscheweg 32, Bloemendaal. Voorst tot Voorst, B. J. G. M. Baronesse v., secretaresse, Zilkerweg 38, Vogelenzang. Voorthuijsen, B. J. W. M. van, stuurm. K.P.M., Beks laan 14, Vogelenzang. Voorthuijsen, F. J. van, Spiegelenburghlaan 12,'A.hout. Voorthuijsen, Mevr. G. C. van, Zwaluwenweg 1, Aerdenh. Voorthuijsen, H. D. van, Spiegelenburghlaan 12, Aerdenh. Voorthuijsen, J. van, planter, Bekslaan 14, Vogelenzang. Voorwalt, J. Th. F., fotohand., Pr. Hendrikln 3, O.veen. Vooijs, B., landarbeider, Gr. Florislaan 47, Vogelenzang. Vooijs, J. M., landarbeider, Gr. Florisln 47, Vogelenzang. Vos-Lammerink, Wed. S. G., Ted. v. Berkhoutl. 9a, A.hout. 198

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 230