L. P. WALBRECHT Radio Technich Bureau Rloemendaalscheweg 125 BLOEMENDAAL Telefoon 2200-4 Waleson, J. A., administrateur theeonderneming, Zand- voorterweg 59, Aerdenhout. Walgemoed, H., accountant, Vrijburglaan 50, Overveen. Wallbrink-IVlolenaar, Wed. A. K., Nrd. Stationsweg 13, Bloemendaal. Wallér, E., Brazilielaan 28, Overveen. Waller, Zeper-Bon, Wed. C. Nl., Militairenweg 9b, O.veen. Walraven, Ir. A. J. van, civiel ingenieur, Julianalaan 119, Overveen. Wals, K. C., koopman in gevogelte en eieren, Bloemen- daalscheweg 48, Bloemendaal. Walter, D., loodgieter, Kennemerweg 13, Bloemendaal. Walter, D. J., loodgieter, Kennemerweg 13, Bloemendaal. Walter, E., Kerkplein 8, Bloemendaal. Walter, J., rijwielhersteller, Bloemend.weg 117, Bl.daal. Walter-Chornelis, Mevr. J. E., Midden Duin en Daalsche- weg 17, Bloemendaal. Walter, Mej. S. E,, onderwijzeres, Kerkplein 8, Bloemend. Walton, E. G., instructeur KLM, ter Hoffsteedeweg 21, Overveen. Wamel-Peltzer, Wed. G. E. L. van, Midden Duin en Daal- scheweg 22, Bloemendaal. Wamsteeker, A. J., chauffeur, Conollyweg 2, Santpoort. Wansink, J. A. Th., fabrikant van kantoorboeken, Mau- ricialaan 5, Overveen. Wante, J. F., uitvoerder, W. Pyrmontlaan 20, Overveen. Warbroek, J. A., kok, Bloemend.weg 250a, Overveen. Warburg, J. IVI., bedrijfsleider, Julianalaan 91,Overveen. Warmelink-ldenburg, Wed. IVI. J., Duinwijckw. 9, Bl.daal. Warmenhoven, J., Leidschevaart 108, Vogelenzang. Warmer, J. F. A., ambtenaar ministerie van financiën, J. Verhulstweg 56, Santpoort. Warmerdam, C., landarbeider, Vogelenz.weg 342, V.zang. Warmerdam, C. A. M., landbouwer, Boekenroodeweg 3, Aerdenhout. Warmerdam-Cazander, Wed. D. IVI., Vogelenz.w. 43, V.zang. Warmerdam, E., Vogelenzangscheweg 342, Vogelenzang. Warmerdam, E., tuinmansknecht, Vogelenz.w. 318, V.zang. Warmerdam, J. H., bloemistknecht,Gr. Florisl. 61, V.zang. Warmerdam, J., hovenier, Vogelenz.weg 356, V.zang. Warmerdam, J. J., melkhandelaar, Vogelenz.w. 43, V.zang. Warmerdam, J. P., tegelperser, Zilkerw. 4, Vogelenzang. 204

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 236