Wasserij rf't Raadhuis" - L. van der Weiden Raadhuisstraat 11 *- Telefoon 28145 *- Postgiro 14381 Warmerdam, K., bloemis'tknecht, Vogelenz.w. 318, V.zang. Warmerdam, L., dir. melkerij „Mariënbosch" Boeken- roodeweg 3, Aerdenhout. Warmerdam, L. J., grondwerker, Vogelenz.w. 88, V.zang. Warmerdam, L. Chr., portier prov. zi'ekenh., v. Ewijck- weg 2, Santpoort. Warmerdam, M. L., los werkman, Vogelenz.w. 95, V.zang. Warmerdam, P., houthandelaar, Vogelenz.w 47, V.zang. Warmerdam, P., tuinbaas, Vogelenz.weg 53, Vogelenzang. Warnaars, H, B. E., procuratiehouder, Kweekduinweg 12, Overveen. Warnaars, J. H., assurantiebezorger, Klaphekl. 16, A.hout. Warnaars, L. F., assurantiebezorger, Kweekduinweg 12, Overveen. Warnaars, L. F., technologisch laborant, Acacialaan 20, Bloemendaal. Warderink Vinke, G., cargadoor, Dr. Jac. P. Tliijsseln 4. Bloemendaal. Warnders, P. E., controleus GGD, Hoplaan 2, Aerdenhout. Warnier, H. L., referendaris gemeente secretarie, Per- nambucolaan 10, Overveen. Warning, lïl., bedrijfsleider modelboerderij, Elswouts- laan 24, Overveen. Warns, A. H. E., handelsagent, Hooge Duin en Daalsche- weg 7, Bloemendaal. Warns, J. C., Juliana van Stolberglaan 32, Aerdenhout. Warns, Mej. [V!. J. H., leeszaalassistente, Juliana v. Stol berglaan 32, Aerdenhout. Wartena, IM., boekhouder KLM., Korte Zijlweg 19, O.veen. Wartena, P., tuinknecht, Korte Zijlweg 19, Overveen. Wassen-van den Heuvel, Wed. M. J., Potgieterweg 11 Bloemendaal. Wassenaar, A. G., boekhouder, Bloemend.weg 239, O.veen. Water, J. F. W. van de, Zwarteweg 3, Aerdenhout. Wateren, S. van der, ambten. PEN, Rijperweg 3, BI.daal. Watt, G. Ch. L., piloot KLM, Rijperweg 10, Bloemendaal. Wauben, W. E., gouvernements-ambtenaar, Bosch en Duinplein 7, Bloemendaal. Waveren, W. van, directeur NV, v. Lennepweg 12, A.hout. Weber, J., arts, Julianalaan 38, Overveen. Wedding, A. Ch., ambtenaar ministerie van economische, zaken, J. Verhulstweg 62JSantpoort. Weede, Mevr. J. J. van, industriële, Leeuwerikenlaan 12, Aerdenhout. Weegenhuise, D. F., koopm., Duinlustweg 22, Overveen. Weel, H. M. van, notaris, Bloemend.weg 86, Bloemendaal. Weelden, B. van, aannemer-makelaar, Potgieterweg 5, Bloemendaal. Weele, A. van der, stuurman K.P.M., Julianaln 172, O.veen. Weenen, Mevr. C. v., Pensionhoudster, J. Verhulstweg 32, Santpoort. 205

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 237