V,J Wasserij r,'t Raadhuis" - L. van der Weiden Raadhuisstraat IX •- Telefoon 28143 - Postgiro 14381 Weenink, Mevr. J., van Alphenlaan 1, Aerdenhout. Weerd, R. de, Iepenlaan 106, Bloemendaal. Weermeijer, H. W., kantoorbed., Iepenlaan 6, Bloemend. Weers, H. E., chauffeur, Veldlaan 51, Aerdenhout. Weert, Mej. W. de, typistè ter gem.secretarie, Brazilië- laan 4, Overveen. Weidema, H., directeur papiergroothandel, Adr. Stoop laan 29, Overveen. Weigel-van Otterloo, Wed. fl. A., Oosterduinw. 243, A.hout. Weima, Mej. B., kantoorbed., Zandvoorterw. 44, A.hout. Weitzenböck, R. W., Prins Hendriklaan 89, Overveen. Wekken, J. van der, gemeentewerkm., Leidschevaart 40, Vogelenzang. Welch-Heeren, Mevr. M. M. P. J., Zwarteweg 2, Aerdenh. Wempe, B., pensionhouder, Bloemend.weg 90, BI.daal. Wempe, J. B., chauffeur-monteur, ter Hoffsteedeweg 24, Overveen. Wenckebach-van Voorthuijsen, Wed. A. G., Potgieterw. 11, Bloemendaal. Wenderich, G. J., hoofdonderwijz., J. Mauritspl. 7, O.veen. Wensing-Hensi, Wed. A. C. M., Julianaln 168, Overveen. Went-van der Vring, Wed. A. E. E., de (lenestetweg 6, Bloemendaal. Went, A. F., beherend vennoot, Zomerz.laan 9, Bloemend. Wentholt, A. A. M., kapelaan, Korte Zijlweg 7, Overveen. Werf, A. A.- van der, bloemistarbeider, Leidschevaart 56, Vogelenzang. Werff, A. van der, bloemist, Sterreboschln 19, Bloemend. Werff, A. van der, kantoorbed. PEN, Sterreboschlaan 19, Bloemendaal. Werff, E. F. van der, mecanicien, Schaepmanln 32, Santp. Werff, G. A. van der, bloemist, Bloemend.weg 5, BI.daal. Werff, Mej. M. W. van der, Schaepmanlaan 32, Santpoort. Werff, P. van der, kantoorbed.., Sterreboschln 19, Bl.daal. Werff-Kramr, Wed. P. van der, Julianalaan 69, Overveen. Werff, P. E. van der, bloemist, Schaepmanlaan 32, Santp. Werff, W. J. van der, ambtenaar ter secretarie, Ernst Oasimirlaan 85, Overveen. JluHcUco-o-^'P.eh-sio-n HARTENLUST" Bloemendaalscheweg 90, Telef. 2214-1 BLOEMENDAAL Eigenaar H. WEMPE-DE MAN Volledig Pension - Logies met en zonder ontbijt GERENOMMEERDE KEUKEN 206

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 238