W. »I. Joinertlijk GED. OUDE GRACHT 62, HAARLEM TELEFOON 11269 Haarlem's betere speciaalzaak voor liefhebbers van Aquaria - Terraria - Siervogels - Kanaries Hontfen en aanverwante liefhebberijen Zonneveld, Mevr. M., Hofje v. Stoel 6, Bloemendaal. Zoomers, H. L., Or. Nassaulaan 136, Overveen. Zoomers-van den Eijnden, Wed. M. C., Esschenln 6, 13.daal. Zuiderduijn, B. C. J., rijwielherst., Boscjhlaan 20, BI.daal. Zuiderduijn, E., smid, Boschlaan 20, Bloemendaal. Zuiderduijn, E., boschbaas, Woestduinweg 4, Vogelenzang. Zuiderduijn, E. J., Sehaepmanlaan 34, Santpoort-Station. Zuiderduijn, L., bloemistkn., Boschlaan 20, Bloemendaal. Zuidland, J., ag. v. pol., Noordlaan 34, Santpoort. Zuilen, M. van, matrassenmaker, Brederodeln 13, Santp. Zuilen, Mej. M. C. van, kantoorbed., Brederodeln 13, Santp. Zurlohe-Konijn, Mevr. A., Asterlaan 35, Aerdenhout. Zur Mühln, C. D., assuradeur, Clematislaan 30, Aerdenh. Zutphen, Chr. v., boekhoud., Duinlustparkw. 25, Santp.-St. Zuurbier, A. Th., kruideniersbed., Bloemend.w. 74, B.daal. Zuurbier, A., kruidenier, Bloemendaalschew. 74, BI.daal. Zuijderland, B. P., coiffeur, Bloemend.weg 232, Overveen. Zuijlen, P. A. van, Korte Kleverlaan 50, Bloemendaal. Zwaan, C., wegwerker NS, Kleverlaan 121, Bloemendaal. Zwaan, E. van der, decorateur, Bloemend.weg 96, BI.daal. Zwaaneveld, M. P., Dompvloedslaan 31, Overveen. Zwalt', Mej. H., Pr. Hendriklaan 119, Overveen. Zwan-de Winter, Wed. C. M. van der, Gr. Florislaan 59, Vogelenzang. Zwan, J. J. A. van der, plaatwerker, Boschlaan 39, BI.daal. Zwanenburg, Mej. H., masseuse, Mauricialaan 21, O.veen. Zwanenburg, H. J., Mauricialaan 21, Overveen. Zwarekant, N. H., ambtenaar PEN, Duinlustparkweg 32, Santpoort-Station. Zwart, H., fabrieksarbeider, Leidschevaart 32, Vogelenz. Zwart, H. J., bedrijfsleider, W. Pyrmontlaan 3, Overveen. Zwart, H. M., Koekoeksweg 1, Aerdenhout. Zwart, T., matroos ter koopvaardij, Kinheimw. 67, BI.daal. Zwart-IMieuweboer, Wed. A. G. C. de, Bloemend.weg 24, Bloemendaal. Zwart-Wijdoogen, Wed. J. M. de, Klaph'eklaanö, Aerdenh. Zwarteveen, G., Lage Duin en Daalscheweg 15, Bloemend. Zwarteveen, Th., machinetekenaar, Lage Duin en Daal scheweg 15, Bloemendaal. Zweers, B. J., tuinman, Bentveldsweg 142, Aerdenhout. Zweers, Ph. H., Brederodelaan 75, Bloemendaal. 219

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 251