H. TOLLENAAR PENNINGMEESTERS! ADMINISTRATIES - INCASSO - ASSURANTIËN JOAN MAURITSPLEIN 8 - OVERVEEN Telefoon (K 2500) 25253 Postgiro 496451 Wij belasten ons ook met UW administraties en incasso's VERENIGINGEN Jeugdhuis van de vereniging voor jeugdwerk te Bloemendaal, Donkerelaan 6, telef. 22790. Douchebadhuis. Geopend Donderd., Vrijdag en Zaterdag. Nederlandse Onderwijzers Vereniging, Afde ling Bloemendaal. Bestuur: J. de Zaaijer, voorzitter; W. Duinker, secretaris; Mej, F. H. Hofland, penningmees- teresse; J. A. Èluneman en F. Versluis. Kennemer Oratorium vereniging. Directeur Piet Halsema. Repeteert Maandagsavonds in Hotel Vreeburg. Bloemendaalse Toneelvereniging. Voorz. H. v. Meeteren, Céaralaan 14, Overveen. Bloemendaalse Schaakclub. Speelav.: Woens dags 8 uur in het Jeugdhuis, Donkerelaan. Voorzitter: J. Lankamp, Sterreboslaan 21, Bloemendaal. Secretaris: H. W. Hogenbirk, Noorder Stationsweg 20, Bloemendaal. Schaakclub Rolland. Secr. H. Kerkheide, Lambr. van Dalelaan 19, Haarlem, post Over veen. Opgericht 14 October 1937, speelt op Donderdagavond in Irene te Overveen. Hockey. B.M.H.C. (BloemendaalMussen HaarlemCombinatie), terreinen aan de Zo- merzorgerBrederodelaan te Bloemendaal. Voorzitter: W. Jongejan, de Genestetweg 8. Secretaris: F. Elhorst Jr., Westerlaan 23, Aerdenhout. B.D.H.C. (Bloemendaalse Dames Hockey Club), velden als B.M.H.C. Voorzitster: mej. N. Roos, Krullenlaan 5, Bloemendaal. Inl. bij mej. G. Pijpers, Pernambucolaan 39, Over veen. H.B.S. (Houdt Braef Stand), terreinen aan Donkerelaan. Secretariaat: C. Out, Oranje Nassaulaan 141. Voetbal. B.V.C. Bloemendaalse Voetbalclub. Terrein Brederodelaan „Bleek en Berg". Voor zitter G. Voogd, Ernst Casimirlaan 62, Over veen; secretaris A. van Esveld, Vijverweg 22, Bloemendaal. Afd. Bloemendaal van: C. J. M. V. (Christe lijke Jongemannen vereniging). Voorz.: H. Vis, Joh. Verhulstweg 18, tel. via 23227 PEN. Christelijke Vrouwenbond. Secr.: Mevrouw Beusenkamp, Johan Maetsuykerlaan, Haar lem. Voorzitster: mevr. v. d. Vlugt, Nr. Sta tionsweg 12, Bloemendaal. Bloemendaalse Beddings Brigade. Oefent des winter in „Stoop", Zondag van 12.151.15 uur. Verblijft des Zomers in strandhuis Bloe mendaalse strand. Voorzitter: P. J. Kapteyn (van de Union). Vice-voorzitter: G. J. van Abs, Westerlaan 17, Aerdenhout. Secretaresse: Mej. M. Lex, Sterrebosstraat 47, Haarlem. Christel, mu/.iekver. Fanfarecorps „Sursum". Voorzitter: J. Loerakker, Boslaan te Bloemen daal. V. V. V. Bloemendaal. Secretaris G. Daams, Bloemendaaiseweg 123b, Bloemendaal. Woningbouwvereniging „Bos en Duin". Voor zitter D. Kuiper, Sterreboslaan 2. B. A. B. Buurtver. AerdenhoutBentveld, mr Bos, Aerdenhout. Voor Medici, Apotheken, Sanatoria, Verenigingen voor Kraamverzorging, Witte Kruis en Wit-Gele Kruis zie. pag. 142143. VII

Adresboeken Bloemendaal | 1951 | | pagina 11