122 Nieuwenhof (H van den), schoenmaker, Lange Heerenstraat 23. Nieuwenhoveu (P J), Leliestraat 22. Nieuwenhuizen (A), Lange Poellaan 52. Nieuwenhuizen (G), Nieuwe Groenmarkt 7. Nieuwenhuizen (H), Korte Hofstraat 15. Nieuwenhuïzen (II), Bakkumstraat 8. Nieuwenhnizen (J), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 17- Nieuwenhnizen (J), Papentorensvest 17. Nieuwenhuizen (<T), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 20. Nieuwenhuizen (P), Nieuwe Raamstraat 9. Nieuwenhuizen (F van), kleermaker, Witte Heerensteeg 6. Nieuwenhuizen (3 II van), metselaar, Parklaan 90. Nieuwenhuizen (W O), handelaar in turf, Kamperbreesteeg 4. Nieuwezee (mej.), Nieuwe Gracht 2f. Nieuwjaar (M), winkelier, Lange lleereustraat 11. Nieuwstad (P), kistenmaker, Valkensteeg 11. Nieuwveen (G), Kipperdasteeg Od. f Niggebruggen (H), handelaar in gouden en zilveren werken. Schagchelstraat 14. Nimwegen (J), Doelstraat 4. Nimwegen (D van), Lange Boogaardstraat 5. Nimwegen (J van), winkelier, Klerksteeg 1. Nimwegen (mej. J van!, Begijnhof 15. Nimwegen (W van), Burgwal 31c. Nisius (A van), timmerman, Nieuwe Kruisstraat 20. Nix (mej. A C), Lange Heerenstraat 45. Nix (wed. F B), dameskleedermaakster, Ged. Voldersgracht 9. f Nix (J P), huisschilder, Ged. Oudegracht 93. Nix (L F;, Lange Veerstraat 8. f Nix (N J W), stncadoor, Kleine Houtstraat 123. Nix (P), broodverkooper, M'olensteeg 21. Nix (wed.), Koudenliorn 64p. Nix (mej.), Groote Houtstraat 144g. Nobel (D de), Tweede Hooglandslaan 2b. Nobel (J de), Dubbelde Buurt 52. f Nobel (P de), firma P de Nobel en Co.blikslagers, L. Veerstr. 26. Nobel (P H de), Molenpad 1. Nobel (W G L de), boekdrukker, Warmoesstraat 25. Nobel (wed. J de), Molenpad 1. Nobel (wed. P de), Burgwal 20. Nobels (J P), boekdrukker en uitgever van den Spaarnebode en van het adresboek van Haarlemadvertentiebureau voor binnen- en buitenlandsche dag- en weekbladen, Nieuwegraeht 30.

Adresboeken Haarlem | 1878 | | pagina 130