164 Stenfers (W), Koolsteeg 20c. Sterck (J J W C), Dreef 2. Sterk (A), Paviljoenslaan 5. Sterk (E), Paviljoenslaan 6. Sterk (J), Staten Bolwerk ,36. Sterk (J), uitdrager, Kleine Houtstraat 118. Sterk (M G), Staten Bolwerk 32. Sterk (T), Rozenstraat 5 lx. Sterk de Voijs (wed.), Paviljoenslaan 5. Stcrkcnburg (A), Ridderstraat 21. f Steur Jr. (A van der), architect en lecraar aan de burger avondschool, Zijlstraat 88. Steur (A II van der), kleermaker en aanspreker, KI. Heiligland 69. Steur (E van der), huisschilder, Korte Begijnestraat 28. f Steur (G A van der), firma A van der Steur en Zoon, kleer makers, Groote Houtstraat 18. Steur (J van der), huisschilder. Klein Heiligland 36. Stevenhagen (II), Eeidschc Vaart 28g. Stevenhagen (J A), Gedempte Raamgracht 15. Stevenhagen (J), huisschilder, Nieuw Heiligland 3. Stevenhagen (mej.), Parklaan 56. Stevens (J), Korte Heerenstraat 2. Stevens (M), Nieuwe Raamstraat 16. Stevens (M), Meesterjoostenlaan 8. Stevens (wed.), Korte Heerenstraat 14. Steijn (M), Lange Poellaan 21a. Steijn (P van), Heerenlaau 36. f Stiphout (G), winkelier en tapper, Plein 29. Stiphout (P), timmerman, Papentorenavest 46. Stirnm (S J graaf v. Limburg), agent directeur der gasfabriek, Parklaan 10. Stocking (A van), Nieuwegracht 46. f Stoel (A J), steenkooper, trasfabriekant en metselaar, Harmcn- jansweg lb. Stoel (J), ambtenaar ter gemeente-secretarie, directeur van het N.-Holl. begrafenisfonds, hoofd-agent der brandverzekering sociëteit „de Amstel", Parklaan 37. f Stoel Az. (J II), lid van den raad, Kenaupark 4. f Stoel JGz. (J H), metselaar, Kleine Houtstraat 105. Stoelman (mej. C), Jacobstraat 9b. Stoelman (P), bode van een begrafenisfonds, L. Annastraat 42. Stoelman (mej.), Witte Heerensteeg 24d. Stoffels Gz. (J), sigarenhandelaar, Groote Houtstraat 27.

Adresboeken Haarlem | 1878 | | pagina 172