176 Velden (A D van), broodvcrkooper, Kruisweg 37. Velden (A van der), zadelmaker, Oostvest 4. f Velden (II van der), in schoenen en laarzen, Jansweg 33. Velden (H van der), Bakenessergracht 49. f Velden (H J H van der), winkelier, Auegang 2. Velden (N van der), melkverkooper, Korte Lakenstraat 22. Velden (wed. van der), Lange Veerstraat 24c. Veldheer (J), Klein Heiligland 79. Veldheer (wed. J), winkelierster, Groote Houtstraat 6. f Veldheer (J W), huisschilder, Gedempte Oudegracht 41. Veldheer (mej.), Zuiderstraat 12d. Veldhoven (J), Baljuwslaan 5c. Veldhuizen (H), koopman en winkelier, Rozemarijnsteeg 16. Veldhuizen (J), Lange Boogaardstraat 22. Veldhuijsen (A J), Kerkstraat 3 Veldhuijsen (C J), Kerkstraat 5. Veldhuijsen (M J), Gierstraat 25. Veldhuijsen (T), commissionair in granen, Spaarnwouderstraat 6 f Veldhuijsen (J H van), bierhandelaar en aanspreker, Waaigat 1. Veldhuijsen (L van), winkelier en tapper, Ged. Kraaijcnhorster- gracht 8. Veldhuijsen (W van), Magdalenastraat ld. Veldhuijsen (mej. van), Kruisstraat 44j. Veldt (wed. A van der), winkelierster, Korte Begijnestraat 30. Veldt (wed. A van der), Groote Houtstraat 160. Veldt (wed. G van der), Gasthuislaan 26. Veldt (wed. J van der), Kousebandslaan 4f. Velleman (A), -Lange Raamstraat 30. Velleman (J L), koopman in oudijzer enz., Nobelstraat 17. Velleman (L A), firma Velleman en de Rooij, kooplieden in oudijzer enz., Bakenessergracht 41. Veis (wed. P), Morinnesteeg 3. Velsen (P van), Koudenhorn 14. Velsen (J P van), bode van een begrafenisfonds en lijkbezorger, Koudenhorn 14. Velsen (P van), kleermaker, Burgwal 6. Velthuijs (J), Kleine Houtstraat 3. Velthuijse (J P), winkelier in tabak en sigaren, Lange Veer straat 39 en 41. Velthuijsen (wed. H), winkelierster, Prankestraat 30. Velthuijsen (G), voorzitter van de vereeniging van gedoopte Christenen (zoogenaamde Wederdoopers), Zijlsingel 12. Velthuijsen (A L van), Gierstraat 73.

Adresboeken Haarlem | 1878 | | pagina 184