Kiezers voor Gemeenteraad zijn gemerkt Kiezers voor Gemeenteraad, Provinciale Staten en 2e Kamer f. Aa (P G A van der), bierbrouwer, Houtmarkt 7. Aa (wed. G J van der), Parklaau 23. Aa (J C van der), Nieuw Heiligland 2. f Aa (J W vau der), firma v. d. Aa, Schmidt en Co., bierbrou wers, Houtmarkt 7. Aa (P van der), timmerman, Nieuwe Groenmarkt 27a. f Aa (P J v. d.), firma G J v. d. Aa en Zn., zeepz., Spaarne 57. Aafjes (W H), broodbakker, Koudenhoru 40. Aakster (J van den), schoenmaker, Rozenstraat 51b, Aalderink (H), smid, Eaamsteeg 26. Aalders (wed. G), Drossestraat 10. Aalders (H), koopman in brandstoffen, Bakkenessergracht 85a. Aalders Jr. (H), koopm. iu brandstoffen, Valkensteeg 6. Aandekerk (J J), kleerbleeker, Lange Vlamingstraat 13 Aar (E vau der), houtkoopersknecht, Kleine Houtweg 27b. Aar (J A vau der), bleeker, Brouwersvaart 16. Aar (J P van der), timmerman, Lange Poellaan 7. Aar (K van der), koetsier, Wijde Geldeloozepad 15. Aar (P van der), broodslijter, Bolwerkslaau 11. Aar (P van der), werkman, Korte Lakenstraat 4b. Aardweg (wed. van den), Wijde Geldeloozepad 6. Aardweg (T van den), hovenier, Gortesteeg 3. Aars (wed. A), broodverkoopster, Drossestraat 1. Aars (A), winkelier, Scheepmakersdijk 51. Aart (wed. C T van den), Nieuw Heiligland 4. Aarts (J), kleerbleeker, Kousebandslaan 8. Aartsen (J), Twijnderslaan 23. Abeelen (J B), metselaar, Veldlaan 9. Abels (C W), zijdeverver, Zijlsingel 8d. Abs (A van), kantoorbediende, Oude Raamstraat 1. Abs (C van); winkelier, Breesteeg 9, A, 1

Adresboeken Haarlem | 1878 | | pagina 9