122 Marinkelle (M A), Kruisweg 60. f Maris (C van), winkelier, Tuchthuisstraat 5. Maris (C van), timmerman, Tuchthuisstraat 7 rood. Maris (J van), schoen- en laarzenmaker, Tuchtlmisstrtet 5. Mark (A van der), smid, Wolstraat 13. Mark (G van der), barbier, Nieuwe Raamstraat 14. Mark (J van der), lintwerker, Korte Houtstraat 15. Mark Jr. (J van der), boekdrukker, Oude Raamstraat 9. Marle (dames van), Nieuwe Groenmarkt 8. Marseille (J C H), fabrikant van Haarl. olie, KI. Heiligland 44. Martens (D), mr. schoen- en laarzenmaker, Lange Molensteeg 34. Martens (F J), agent van politie 2e kl. Bereiderstraat 13d. Martens (F J), koopman, Barrevoetesteeg 7. Martens (J), Gasthuisstraat 2. j- Martens (J), Gierstraat 23. Martens J H), firma Bruggeman en Martens, stukadoors, Raaks 9 Martens (J H), Gasthuisstraat 19. Martens (J J), bode van een begrafenisfonds, Rozenstraat 57. Martens (J M), logementhoudster, Noorder-Schoolsteeg 8. Martens (J W), ambtenaar haven- en kaaigeld, Koudenhorn 1. Martens (T), stoker, Lange Annastraat 12a, Martens (W), werkman, Raamsteeg 17c. Martens (W), smid, Doelstraat 15. Martens (W), blikslager en winkelier, Bakenessergracht 104. Martin (C A), timmerman, Koksteeg 7. Martin (C A), bierbrouwersknecht, Camphuisstraat 4. Martin (J A), wagenmaker, Rozenpricelstraat 24. Martin (J C), bierbrouwer, Spaarnwouderstraat 11. Martin (J C), werktuigkundige en winkelier in naaimachines, Gierstraat 52. f Martin (J G), kamerbehanger en concierge van den Doelen. Gasthuisstraat 32. Martin Jr. (J G), gymnastiekonderwijzer, Gasthuisstraat 32. Martin (J H), hulponderwijzer, Voldersgracht 8. f Martin (P), kantoorbediende, Kampersingel 16. Marijt (J), wever, Leliestraat 46a. Masselink (wed. C J), winkelierster, Spekstraat 3. f Mastwijk (C van), koopman, Tulpenstraat 2a. Mathot (J A), winkelier, Cornelissteeg 17. Mathot (P), stoker, Burgwal 76. Mathot (P), stoohoedenmaker, Lange Vlamingstraat 4. Mattemburgh (EMC van), Florapark 23.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 128